OKUYUN. 2 Günde 2 Hastane 3 Kadın Doğumcuya Gittim Kimse Doğurduğumu Anlayacak Muayeneyi Yapmadı.

TospaAnnesi

Emir Ayaz'ın Annesi ♡
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2015
1.685
4.805
25
Bogazim dügğümlendi gozlerim yerinden cikti. Okuduklarima inanamadim. Yazdiklarinizdan cok ama cok etkilendm. Gercekten ne dicemi bilemiyrm. Ne desem sizin acinizi hafifleyemz onuda biliyorm. Ben sadece.. basiniz saolsun.. rabbim sizi cennetinde kavustursun ebedi alemde ebedi mutluluklar yasatsin.. belki tekrar anne olmak isterseniz umarim kalbinizdeki yaralari sarabilirsinz sizi kirmak istemyrm sadece guzel temmenilerim.
Ve o insanlikdan nasibini almamis belki anne belkide anne adayi bayan doktor olmak uzere caninizin yanmasinaa bir tuz daha basan o insanlikdan yoksun doktorlari Allaha havale ediyorm.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1425 gün geçti.

Nurrcaneliff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
673
406
Nisan ı tanımadık görmedik ama ben o artık bizim de kızımız oldu. Minik nisan küçük melek.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1419 gün geçti.

meltemje

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
606
375
36
Başın sağolsun. Annem koah hastası diye kendimi saatlerce parçalamama rağmen bir oksijen takmak 2 doktorun aklına gelmedi, olaylar zincirinin akabinde annemi kaybettim. Bu nedenlerle kaç tane doktor değiştirdim, doktora güvenemediğim için. Şimdilik yeni doktorumdan memnunum güven de verdi, ilgileniyor da kendisi umarım pişman olmam ve umarım sen de kendini toparlarsın ve evlat sahibi olursun. Tekrar başın sağolsun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1423 gün geçti.

Yagmur8991

Aktif üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2014
4.962
4.689
Ahh canım Allah yardımcın olsun Allah o doktor bozuntularinida ıslah etsin, hiç bir can guvenligimiz yok insaniz sadece diyebileceğim Allah iyi insanlarla bilgili insanlarla karşılaştırın, rabbim meleğinle seni ölünce kavustursun sana şefaatçi olsun yavrun amin:cry:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1519 gün geçti.

b9595

tüm canlılara guzel bak hayat sanada guzel olacak
Kayıtlı Üye
11 Mart 2016
94
21
Başınız sağolsun arkadasım hıslerını en derınden paylaşıyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1525 gün geçti.

Hazalkaravel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
12
3
26
ilk olarak başınız sağolsun rabbim size sabır versin. bende bilinçsiz doktorlardan çok çektim aynı devlet hastanesinde 3 farklı doktora gittim hepside çocuğum olamıyacağını söyledi boşa uğraşmamam gerektiğini tedavisinde olmadığını söyledir. hatta kanser olabilirsin dediler ben daha 22 yaşındayım günlerce kahroldum psikolojim çok bozuldu. eşimden boşanmayı onunda hayatını karartmamayı falan düşünür oldum. daha sonra özel bir hastaneye gittim son umut olarak çok iyi işinin ehli bir doktorla karşılaştım bana umut oldu tedavi etti çok yardımcı oldu ilk bebeğimi düşürdüm ama doktorum tedaviye devam etti hiç umudunu kesmedi bana çok destek oldu ve şuan Allah a şükürler olsun 23 haftalık hamileyim. insan hayatını kurtarmak da karartmak da bu kadar basit işte. sizin için çok üzüldüm hakkınızı sonuna kadar arayın gereken neyse yapın. ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1531 gün geçti.

bahar_cicekleri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2016
312
270
Allah sabır versin;okudukça tüylerim diken diken oldu.Bu acının tarifi yok...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1408 gün geçti.

Seainsea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
37
39
Yaşadıklarınız gerçekten çok acı. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın ve sizede çok sabırlar versin.Maalesef ülkemizde hukuk sistemi de sağlık sistemi gibi ama inşallah adaletin vicdanına denk gelirsiniz ve hak yerini bulur.Bu ülkede doktorlar sadece ezberledikleri gibi ilerliyorlar.Takip etmek incelemek gibi işle ugrasmak istemiyorlar.Allah herkesi iyi vicdanli insanlarla karşılaştırsın.Bu arada kızınız için hayata geçirdiğiniz fikir içinde sizi tebrik ediyorum.En kısa zamanda kalbinizin iyileşmesi dileğiyle...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1413 gün geçti.

nisensei

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
36
54
43
Herkese canı gönülden iyi dilekleri için teşekkür ederim. Umarım benim gibi bir başkası bunları asla yaşamaz.

Prometteur

fête toute la nuit
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2015
1.975
13.558
Çok çok geçmiş olsun. Allah kimseyi sağlık ve ölümle sınamasın inşallah. Hakkınızı sonuna kadar arayın.

fburak

Oğluşlara kardeş geliyor...
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2011
3.816
70
Çok üzüldüm başınıza gelen olaylara .. malesef bende çok karşılaştım öyle dr cuk diyorum onlara rabbim ellerine düşürmesin kimseyi...
Meleğinize Allahtan rahmet sizede sabır diliyorum... gerçekten çok zor yaşaduklarınız... unutulmasıda zor vir tramva gerçekten rabbşm kimsenin başına vermesin..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1630 gün geçti.

sarra13

Ahmet Arhan'ım <3 Annesinin minik oğlu<3
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2016
2.954
2.269
30
Gerçekten ağlamadan duramıyor insan,nasıl bir acıdır.:KK1:
O doktorların da hastaneninde elbet bu ihmalkarlık başına yıkılacak,vicdanlarını kaybetmiş insan müsveddeleri

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1449 gün geçti.

Dolunay89

Là ___sonsuzluk hecesi___
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2016
633
1.155
Burnumun direği sizladi, çok üzgünüm.
Allah bizleri işinin ehli, merhametli doktorlarla karşilaştirsin,onlara muhtaciz:KK43:
Inşallah yüreğinin acisi tez zamanda yeniden bir evlat duygusuyla bi nebze olsun diner.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 26 gün geçti.

nisensei

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
36
54
43
Umarım her şey daha da güzel olacak. İnşallah iyi herkes hakkını alıp bu olaydan. İhmal varsa ihmalleri olanda alır...