Erkekler Evlenmeye Nasıl Karar Verir?

siyahgece

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
42
0
Genç bir erkeğin dört kız arkadaşı vardı ve bir türlü hangisiyle
evleneceğine karar veremiyordu. En sonunda doğru kararı verebilmek için
bir test yapmaya karar verdi. Her birine 1000$ verdi ve "bu parayı
istediğiniz gibi harcayın" dedi..

Birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre
ve güzellik
salonlarına gitti. Genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi: Senin için en
güzeli ben olmak istiyorum,
çünkü seni seviyorum!"

İkinci kız arkadaşı ise genç erkeğin tuttuğu takımın iki
kombine biletini,en sevdiği türden bir suru video CD ve bir ay
yetecek bira ile geri geldi ve söyle dedi: "Bunlar senin için aldığım
hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla
bende mutlu olacak."

Uçuncu kız arkadaşı ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir sure
içersinde para kendini ikiye katladı ve bu parayida çeşitli
yatırım alanlarında kullandı. Genç adama geri gelerek söyle dedi:"Bana
verdiğin
parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni
seviyorum!"

Dördüncü kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla bir suru kitap
aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Genç adama geri
gelerek söyle dedi: "Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık
olabilmek için bir suru
kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım."

Genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok
etkilenmişti. Karar vermek için epey bir sure düşündü ..... düşündü.....
düşündü.....

ve sonunda büyük memeli olanla evlenmeye karar verdi...

:uhoh:
Bir erkeğin mantığı bayanların mantığından nasıl farklı çalışıyor,bunu göstermek için bu alıntıyı yaptım.
Sizce bir erkeğin gözüne girme ve aklında kalma kriteri nedir,ya da ne olmalıdır.
Gelin bunu tartışalım.

aptal adam.Ama ben o kızların yerinde olsaydım,büyük ihtimalle 1. kızın yaptıgını yapardım :)

:laugh: :laugh: :laugh:

ne yazıkki bi çok erkek kadınları bu ölçülerde değerlendirmeye tutuyor. Yanlız benim gözlemlediğim kadarıyla bu değerlendirmeyle yapılan evlilikler daha çok sorunla karşılaşıyor.

cranky sana katılıyorum tatlım.Zaten bu adam ne yapılırsa yapılsın en büyük göğüslüyü seçecekse neden 1000 doları heba edip ona harcayalım di mi :smilewinkgrin:

Ben de hep şunu savunmuşumdur.Sevecek erkek,bedenden önce beyni sevecek,sevişmekten önce sevmeyi öğrenecek.Ama böyle erkekler nerdeee???:rolleyes2:

Nasıl karar veriyor bilmiyorum ama benim eski sevgilim biz ayrıldık ve ayrılalı 1 ay olmadan 2 haftada tanıştığı kızla sözlendi 3. haftasında nişanlandı sanırım yazın haziran gibi de evlenir. Buna ne demeli şimdi? Sizce hemen nasıl 2 haftada karar verdi? ılk defa tanıştığı ama akrabasının akrabası biriyle nasıl tercihini hemen 2 hafada yaptı sizce? ılginç doğrusu.

erkek evlenmeye arkadaşları evlenıp çoluk çocuga karışınca kıskançlıgından karar verır, yada ailesı kızı çok severse karar verır, yada kız çok akıllıysa köşeye sıkışır karar verır, yada kızın çok talıbı varsa sahıp olmak ıster gaza gelır, yada en yuksek tercıh sebebı budur, kız ona çok huzur verıyodur,arkadaşlarını sevıyor onlarla ıyı geçınıyordur,ailesı hakkında sevgı doludur yanı kısaca kız bıraz çakaldır erkekte tongaya gelır evlenır.

demekki erkek arkadaşımız bize 1000 dolar verirse gidip istediğimiz gibi harcamamız lazım. nede olsa düdükkafalı memeleri kriter almış heheheh:)))

sanırım erkek illeti!! milleti değil illeti evet kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
evlenmeye şu aşamada karar verir
artık çaptan düştüğünü eskisi gibi kız tavlayamadığını
yaşın 30 lu kısımlara yaklaştığını
annesinin hadi evlende torun sevelim sıkıştırmalarına artık katlanamadığı
ve ve vee en önemlisi çıktığı kız sevgilisi yada evlenmeyi düşündüğü kızdan
daha güzelini bulmayacağını hissettiği an evlenmeye karar verir -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
bana göre işin özeti bu eeee napalım erkek doğası bu hep çıkarını düşünür kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Erkek arkadaşım 1000$ verdiğinde hemen gidip silikon yaptırırım.
Bu zorlu yarışta galip ben olurum

Bence erkekler yalnızlık korkusuyla karar veriyor evlenmeye.

bana o parayı verse hemen borçlarımı kapatırım :) ardından bırde salak bakalım ben senınle evlenmek ıstıyormuyum,sen benı neyıne guvenerek teste sokuyorsun düdük derım :))) biliyorum superım kızlar kaydirigubbakcemile3

bana o parayı verse hemen borçlarımı kapatırım :) ardından bırde salak bakalım ben senınle evlenmek ıstıyormuyum,sen benı neyıne guvenerek teste sokuyorsun düdük derım :))) biliyorum superım kızlar kaydirigubbakcemile3

evet öylesin hihoyyyt

o tip bi adam için yarışa mı gireceğim ben peeeeeeeeeeeeekötükedihüso işim gücüm yok da. o paraları alırrr yırtar kafasından dökerim, had gülüm oyna derim bi delaelaelaelaelae

erkek niye evlenir , aile olmak için heralde. sevdiği insan sürekli yanında olsun diye belki de... :sm_cool:

X