Erkekler Kaça Ayrılır?

evet ben de aramızda kapattık bu konuyu diye biliyorum canım.ama ısrarla soruyorlar bana işte.ben de cevap vermek zorunda kalıyorum:1closedeyes:

ABLA zaten yeterince KONU BAŞLIĞININ DIŞINA ÇIKTIk
FARKINDAYSAN ben büyüğüm olduğun için saygı duyuyorum lütfen artık
şu yaptığın yani eski espri olayı ve bu konuda aldığın tepkilere tamamen katılıyorum...BEN BİŞİ SÖLEDİİM VE O YORUMU YAPMAK ZORUNDA DİİLDİN..
BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİİM ABLACIM...
EMİNİM HERKES TEŞEKKÜR EDİYODUR SANA...
şimdi abla kardeş gibi devam edebilirmiyiz
kadınlar kulübündeki DİĞER ABLALARIM GİBİ
:emir_bebek: :emir_bebek:
saygılar...

ABLA zaten yeterince KONU BAŞLIĞININ DIŞINA ÇIKTIk
FARKINDAYSAN ben büyüğüm olduğun için saygı duyuyorum lütfen artık
şu yaptığın yani eski espri olayı ve bu konuda aldığın tepkilere tamamen katılıyorum...BEN BİŞİ SÖLEDİİM VE O YORUMU YAPMAK ZORUNDA DİİLDİN..
BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİİM ABLACIM...
EMİNİM HERKES TEŞEKKÜR EDİYODUR SANA...
şimdi abla kardeş gibi devam edebilirmiyiz
kadınlar kulübündeki DİĞER ABLALARIM GİBİ
:emir_bebek: :emir_bebek:
saygılar...

sana da sevgiler KARDEŞİM....:emir_bebek:

kaliteli paylaşım. okuyunca anlıyoruz ki o zamanlar internete bağlanmak çok güçmüş ve sürekli spam mail geliyormuş. ayrıca insanlar o kadar sıkılıyormuş ki screensaver bir eğlence kaynağıymış :KK57:

bu başlık açıldığında çocuktum ama 2000lere dönmeyi çok isterdim yine de.

kaliteli paylaşım. okuyunca anlıyoruz ki o zamanlar internete bağlanmak çok güçmüş ve sürekli spam mail geliyormuş. ayrıca insanlar o kadar sıkılıyormuş ki screensaver bir eğlence kaynağıymış :KK57:

Ne güzel 2007 konusunu hortlatmak 😏

yuh artık...

Türkiyede yok e mail multimedia falan
Bizde anacı, pinti, el iyisi, kumarbaz, paragöz, bencil, narsist .... Diye uzar gider

gerçekten okuduğunuzdan anladığınız bu mu ya :KK70:

X