Erkeklere nasıl davranılır

Ama dediğiniz ile sorduğum farklı ki
Bende yoldan geçen birine komşuma merhaba diyorum elbette o ayrı ben görüştüğüm erkek aynı ortamda olan yabancı ayak üstü konuştıgıö
Birine dedim erkeklerin biraz laf çıkardıklarını bildiğimden nasıl davranılır dedim yani temizlik görevlisine kolay gelsin iyi akşamlar bende diyorum mevzu ayrı
E tamam da iş arkadaşınızla asansörde karşılaşınca ne yapıyorsunuz? Bana sizden geçen kadın ve erkek diye insanları ayırıp, erkeklere çok soğuk davrandığınız oldu.
Bu kadar kasmayın

E tamam da iş arkadaşınızla asansörde karşılaşınca ne yapıyorsunuz? Bana sizden geçen kadın ve erkek diye insanları ayırıp, erkeklere çok soğuk davrandığınız oldu.
Bu kadar kasmayın
Arkasını dönüyor ya da erkek binince asansörden iniyor muhtemelen 🙄

Çalışıyor mu ki bu arkadaş? Çalışan insanın bu kadar yabani olmasını aklım almadı.

Çalışıyor mu ki bu arkadaş? Çalışan insanın bu kadar yabani olmasını aklım almadı.
Çalışıyormuş da işin ilginci. Bir şey olmayacaksa selam vermeyeyim yanlış anlar diyor. Yani sadece sevgili adayına, sevgiline selam vermek çok ilginç bir düşünce yapısı. Erkeklerden bu kadar çekinip kaçan bir insan nasıl olacak da sevgili olacak, ilişki yürütecek.
İnsanları kadın erkek diye bu kadar ayırıp normal bir ilişki kurmayı beklemesine şaşırdım ben

Çalışıyormuş da işin ilginci. Bir şey olmayacaksa selam vermeyeyim yanlış anlar diyor. Yani sadece sevgili adayına, sevgiline selam vermek çok ilginç bir düşünce yapısı. Erkeklerden bu kadar çekinip kaçan bir insan nasıl olacak da sevgili olacak, ilişki yürütecek.
İnsanları kadın erkek diye bu kadar ayırıp normal bir ilişki kurmayı beklemesine şaşırdım ben
Hayaller hayatlar 😂😂😂

Yanlış anlaşılırım, adım çıkar diye gerilip sadece sevgili adayına selam verince daha çok yanlış anlaşılıp adının çıkacağını hesap edememek de ilginç.

Hayaller hayatlar 😂😂😂

Yanlış anlaşılırım, adım çıkar diye gerilip sadece sevgili adayına selam verince daha çok yanlış anlaşılıp adının çıkacağını hesap edememek de ilginç.
Yanlış anlamasa bile ondan hoşlanan biri görürse kısmeti bağlanır diye düşünüyormuş.
Yani bir erkekle altı üstü sohbet etmeyi bu kadar mesele edip üstüne düşünüyorsa zaten olacaksa da olmaz. Aşırı kasıntı duruyordur.
Konu sahibi bunları düşünürken, eğlenceli, hoşsohbet, güleryüzlü kızlar sevgili buluyor doğal olarak.

Yanlış anlamasa bile ondan hoşlanan biri görürse kısmeti bağlanır diye düşünüyormuş.
Yani bir erkekle altı üstü sohbet etmeyi bu kadar mesele edip üstüne düşünüyorsa zaten olacaksa da olmaz. Aşırı kasıntı duruyordur.
Konu sahibi bunları düşünürken, eğlenceli, hoşsohbet, güleryüzlü kızlar sevgili buluyor doğal olarak.
Hadi diyelim hasbelkader birini buldu, ilişki de yürütemez ki bu bakış açısıyla. Adam yolda bir kadına selam verse, toplu taşımada yer verse, sosyal medyada kadın iş arkadaşını takip etse falan olay çıkarır bu zihniyet. Buna da aynı kafa yapısında ve aynı davranış biçimini benimsemiş bir adam dışında kimse katlanamaz. Bire bir aynı birini bulsa bile adamın geçmişinde bir kadın olduysa onun bile sorun olma potansiyeli var.

🙏 teşekkürler onların çevrelerinde belki büyük birileri olur zaten küçükler beni de düşünmezler diye ama farkettim ki yanlış anlaşılabiliyor
Küçükten kastın ne kadar bir yaş farkı var, çevremde kendisinden büyük kadınlarla ilişkisi olan çok fazla kişi var

Geldim elbette ama zannettiğiniz gibi aktif sohbet dönmedi ben geri çekildim hep arkadaş gibi hiç olmadığım için bilmiyorum genelde erkeklerde normal selamı yanlış anlayabilecek potansiyeldeler evet gerçi yanlış anlamak isteyen her türlü anlıyor önceki arkadaşlar haklı ben tabi ki geldim ama şimdiye kadar nasıl davranacağımı bilmediğim den pasif kaldım
Ortamınızı aşıtı merak ettim, hayatım boyunca kadın kadar erkek arkadaşım da oldu, sohbet ettik diye kimse yanlış anlamadı. Ufak ufak denemeler yaparak bunu çözebilirsiniz. Beceri kazanmaya ilgili terapistinizle çalışın

Merhaba deyip gulumserken adamlara agziniz açık bakakalmazsaniz mavi boncuk dağıtıyor gibi algilanmazsiniz diye düşünüyorum 🙄
Tanıyorsaniz kısa süreli olarak gülümseme eşliğinde günaydın/merhaba deyip geçin, kaşlarınız çatık durmamaya dikkat edin ben farkında olmadan catiyordum.Bunu öğrencinin piknikte çektiği habersiz fotolarda farkettim 😊
Bende genelde çatan biriyim artık bir yere girmeden önce suratımı esnetiyorum ki öyle görünmeyeyim

Küçükten kastın ne kadar bir yaş farkı var, çevremde kendisinden büyük kadınlarla ilişkisi olan çok fazla kişi var
İşte var olduğu için sonradan tedirgindik yaşadım 5 yaş küçük yada 8 10
Gibi ama sanki 5 yaş küçük bile düşünüyor artık erkekler bir değişik ablacım diyicem birde bir üye güzel fikir verdi siz li hitap etmek çok güzel olur küçük büyük o mesafeyi sağlar ben direk sen derim sıcak kanlı olmak için soğuk derler çünkü bana

İş arkadaşı akraba vs öyle yapmıyorum heralde demek istediğim tanımadığım flört edebileceğim Vs yorumun başı yuva kurmak bu tavırlarımı değiştirmek istiyorum zaten

İş arkadaşı akraba vs öyle yapmıyorum heralde demek istediğim tanımadığım flört edebileceğim Vs yorumun başı yuva kurmak bu tavırlarımı değiştirmek istiyorum zaten
Tanımadığınız insanlarla neden konuşasınız ki?

Flört edeceğiniz insanlarla neden konuşmayasınız ki?

Ben anlamadım sanırım mevzuyu.

Ne kadar da yargılamışsınız iki kişi beni peki öyle düşünüp linçleyeceginize o güzel fikirlerinizle yardım edip fikir verip böyle davran diyip yol gösterseydiniz keşke KudrAlobar KudrAlobar Khomyuk Khomyuk

Tanımadığınız insanlarla neden konuşasınız ki?

Flört edeceğiniz insanlarla neden konuşmayasınız ki?

Ben anlamadım sanırım mevzuyu.
Evet anlamamışsınız tanımadığım aynı ortama girdiklerim kişiler
Birde sosyal medyadan bir kez konuşup sonrasında olmayacağını anlayıp ortamda yüz yüze gelirsek selam vermek ?

Ne kadar da yargılamışsınız iki kişi beni peki öyle düşünüp linçleyeceginize o güzel fikirlerinizle yardım edip fikir verip böyle davran diyip yol gösterseydiniz keşke KudrAlobar KudrAlobar Khomyuk Khomyuk
Ben anlamadım valla o yüzden fikir veremiyorum. Çevremde karşılaştığım, daha önce örneğini gördüğüm bir davranış biçimi değil. Fikir vermekle de çözülecek gibi durmuyor bence.

Birde sosyal medyadan bir kez konuşup sonrasında olmayacağını anlayıp ortamda yüz yüze gelirsek selam vermek ?
O zaman şöyle formülize edelim;

Herhangi bir sebeple tanıdığınız, tanıştığınız, öncesinde iki kelam ettiğiniz flörtünüz olan, olmayan, olma ihtimali olan olmayan bütün erkeklere selam verip sohbet etmek normaldir. Bunun için kimse sizin adınızı çıkarmaz, çıkaran olursa da sorun ondadır.

Tam tersi tanımadığınız insanlara da flört durumundan bağımsız olarak tanıştırılmadığınız ya da gelip tanışmadıkları sürece selam vermeyin.

Söyledim aslında. Siz anlamak istemiyorsunuz. Kadın erkek diye ayırmayın herkesle iki sohbet edin. Ne olacak. Erkeklere olma ihtimali var yok diye ayrı tavır geliştirmeyin.

Tanımadığınız aynı ortama girdiğiniz insan artık tanıştığınız insan oluyor. Karşılaşınca oo x merhaba nasılsın? Diyebilirsiniz. O kişi de hemen yanlış anlamaz merak etmeyin. Tuhaf yani bu kadar ilişkileri karmaşık düşünmeniz

İşte var olduğu için sonradan tedirgindik yaşadım 5 yaş küçük yada 8 10
Gibi ama sanki 5 yaş küçük bile düşünüyor artık erkekler bir değişik ablacım diyicem birde bir üye güzel fikir verdi siz li hitap etmek çok güzel olur küçük büyük o mesafeyi sağlar ben direk sen derim sıcak kanlı olmak için soğuk derler çünkü bana
Neden değişik olsunlar ben de eşimden 4 yaş büyüğüm bizler de mi değişiğiz size göre? Ablacım demek çok itici bir tavır olur, normal diyalog kurun her erkek potansiyel sevgili değildir

X