erkeklerin asla farketmediği 10 şey

Dishe16

gel aşk gel...
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2007
182
0
36
Boşuna söylenmemiş erkekler mars tan,kadınlar venüs ten diye.Kadınların sahip olduğu detaycılığın ve dikkatin erkeklerde var olmadığı kesin.İşte erkeklerden duyarlılık beklememeniz geren 10 durum... 1-Sizi çıplak görmek için sabırsızlanırken yeni iç çamaşırlarınızı fark etmezse.. 2-Giydiğiniz seksi şortları,ortaokulda giydiği şortlara benzetirse.. 3-Size göre korkunç görünen selülilerinizin ne kadar önemli bir sorun olduğunu anlamazsa.. 4-Cüzdanlardaki madeni para gözüyle pantolon cebi arasındaki farkı anlamazsa.. 5-Saçınızın rengini iki yon açtırdığınız ve saçınıza kat attırdığınız halde bunu fark etmezse.. 6-Her gün ikiniz de duş aldığınız için kirlenen küvetin temizlenmesi gerektiğini düşünmezse.. 7-Annesinin sizin için söğlediği imalı lafları,iltifat olarak algılarsa.. 8-Aklında tutabildiği tek özel gün annesinin doğum günü olursa.. 9-Büyük göğüslü bir kadınla konuşurken gözlerini bir noktan başka bir yere alamazsa.. 10-Ona gönderdiğiniz mesajlara cevap vermesi yarım saatten fazla sürerse.... Endişelenmeyin arkadaşlar çünkü onlar ERKEKK!sırnaşık şey:enbuyukkk:

Boşuna söylenmemiş erkekler mars tan,kadınlar venüs ten diye.Kadınların sahip olduğu detaycılığın ve dikkatin erkeklerde var olmadığı kesin.İşte erkeklerden duyarlılık beklememeniz geren 10 durum... 1-Sizi çıplak görmek için sabırsızlanırken yeni iç çamaşırlarınızı fark etmezse.. 2-Giydiğiniz seksi şortları,ortaokulda giydiği şortlara benzetirse.. 3-Size göre korkunç görünen selülilerinizin ne kadar önemli bir sorun olduğunu anlamazsa.. 4-Cüzdanlardaki madeni para gözüyle pantolon cebi arasındaki farkı anlamazsa.. 5-Saçınızın rengini iki yon açtırdığınız ve saçınıza kat attırdığınız halde bunu fark etmezse.. 6-Her gün ikiniz de duş aldığınız için kirlenen küvetin temizlenmesi gerektiğini düşünmezse.. 7-Annesinin sizin için söğlediği imalı lafları,iltifat olarak algılarsa.. 8-Aklında tutabildiği tek özel gün annesinin doğum günü olursa.. 9-Büyük göğüslü bir kadınla konuşurken gözlerini bir noktan başka bir yere alamazsa.. 10-Ona gönderdiğiniz mesajlara cevap vermesi yarım saatten fazla sürerse.... Endişelenmeyin arkadaşlar çünkü onlar ERKEKK!sırnaşık şey:enbuyukkk:

Çok karamsar bir yazı olmuş..
Her erkeğin böyle olduğuna inanmıyorum ben.:1no2:
Eşim benimle ilgili her türlü yeniliği farkeder,özel günleri asla unutmaz,ailesiyle beni ayrı tutar.:asigim:
Aradığım zaman da açmıyorsa adamın işi vardır canım. Ben de sürekli o arayacak diye telefon başında beklemiyorum ki,kimiz aman da ben de ona geç dönüyorumyerimseniben
Büyük göğüslü kadınla konuşurken gözleri başka bir yere gidiyorsa da ben şahit olmadım,ne diyeyim ki..:sm_confused:

Çok karamsar bir yazı olmuş..
Her erkeğin böyle olduğuna inanmıyorum ben.:1no2:
Eşim benimle ilgili her türlü yeniliği farkeder,özel günleri asla unutmaz,ailesiyle beni ayrı tutar.:asigim:
Aradığım zaman da açmıyorsa adamın işi vardır canım. Ben de sürekli o arayacak diye telefon başında beklemiyorum ki,kimiz aman da ben de ona geç dönüyorumyerimseniben
Büyük göğüslü kadınla konuşurken gözleri başka bir yere gidiyorsa da ben şahit olmadım,ne diyeyim ki..:sm_confused:

Bencede her erkek aynı değil.Geneli böyle ama... :)

Benim eşim aa bunu yeni almışsın der:asigim:
Selülitlerim arttığında sen başla gene yürüyüşe ve bol su içmeye diye takılır!tatlicadiarzu
Saçımı 1 mm.bile kestirsem anlar,diplerim geldiğinde röfle zamanın gelmiş der..:1closedeyes:
Pantolon cebinde asla para taşımaz,cüzdanı ve kartlığı vardır..
Küvetimiz kirlenmez peşinden ben girdiğim için elim sürekli cif ve çamaşır suyundadır..Kirlense de tiksinir sanırım zaten,evde bir daha banyo yapmayı bile düşünmez..:mymeka:
Annesiyle ilgili tek bir yorumda bulunmuştum okuyan arkadaşlar hatırlar çocuğumuza bakamayacağını söylemişti,eşimde bana katılmıştı..:1rolleyes:
Benimle ilgili özel günleri unutmaz,ailesiyle ilgili olanların hatırlatmasını ben yaparım..a.s
Büyük göğüse karşı ilgisi yoktur,benim göğüslerim zaten çok güzeldir..:asigim:
Ama gene de erkek mi,evet erkek!:1shok:

Bende Erkeklerin Hepsinin Ayni Olduğuna Inanmiyorum ....
Selilütlerle Ilgili Ben Var Desemde O Yok Aşkim Der Ki Yok,
özel Günlerimizi Asla Unutmaz ,
Annesinin Doğum Gününüde Hatirlayacak Tabi Ama Benimde Hatirlattiğim Oldu,
Bozuk Paralarini Genelde Arabada Tutar,
Saçimi Kestirsem Veya Değiştirsem Hemen Anlar Ve Kendime Bakmamdan çok Memnundur
Ya Biz Nişanliyiz Ayri Evlerdeyiz Ama Benimle çok Ilgilenir
Ve Herşeyimi Fark Eder Iyiki Varsin Iyiki Birlikteyiz Seni
çok Seviyorum Ve çok özledim....
ş:37 Az Kaldi Bi Tanem Geliyorsun

Dantelli iç çamaşırlarından hiç hoşlanmadığı için hemen farkeder.
Seksi, minicik şortlarımı çoook beğenir.
Selülitler için karışımımı, kabak lifimi kullanıp kullanmadığımı denetler.
Bozuk paraları asla cebinde taşımaz, arabaya koyar.
Saçlarımdaki her değişikliği hemen farkeder.
Canı isterse gayet güzel temizlik yaptığı için küveti falan da ovabilir.
Annesinin değil babasının imalı laflarını anlar, bana hak verir.
Annesinin doğumgününü hiç bilmez, babası hatırlatır.
Göğüsler konusunda kesinlikle Gülşahcııma katılıyorum, benimkilerin yanında bakılabilecek başkası yok:roflol:
Mesajlaşmaktan hoşlanmam, kırk yılda bir yazarsam anında cevap gelir.
:asigim:

Bende selülit yok , gamze onlar.
Benim eşim çok dikkatlidir , anında farkeder , özel günleri asla unutmaz , annesinin imalı laflarını da bal gibi anlar ama annesine toz konduramaz , bu nedenle benim gönlümü almak için bir sürü yalakalık yapar. Sinir.

Yeni aldığım herşeyi fark eder( çok sık uğradıığım yerlendendir Mark&Spencerin iç çamaşırı reyonu):eek:
Jean pantolon giydiğimde evde dolaşırken bile gözü hep bana kayar
Selülitlerimi fark eder ( keşke etmese o ayrı):kızgın:
Saçımda yaptığım en büyük değişiklik koyu kahve saçlarımı sarıya boyatmaktı( zaten fark edilmemesi mümkün değil:roflol:)
Özel günleri asla unutmaz. Arar tebrik eder hediyesini alır yemeğe götürür.
Benim kocam beni seviyo be:asigim:
Ama sokakta afet bir hatun görünce bakmaz mı bakar, o ayrı. Dediğiniz gibi erkek işte!

X