Erken Boşalma [Çözüm]

xkalebur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2020
334
490
Erken boşalma ile ilgili denediğim ve internette bulduğum çözümleri veya çözümlerinizi burada paylaşma kararı verdim. Belki faydası dokunur

--- Burada yazanlar sadece öneridir. Ve sorumluluğu size aittir. ---

- Şerbetçi otu : 1 su bardağı kaynar suya yaklaşık 1 tatlı kaşığı (silme) kadar kuru şerbetçi otu atıp 5 dakika demlemeniz yeterli. Keskin kokusu nedeniyle su ılıdıktan sonra dilerseniz içine bal da ekleyebiliyorsunuz. Hormonlar üzerinde ciddi etkileri bulunduğundan günde 1 bardaktan fazlasını içmemeniz ve düzenli olarak 1 ay kadar kullandıktan sonra mutlaka kullanmaya ara vermeniz gerekiyor.

- Buz : Buzu ilişki sırasında yumurtalara veya penise ara ara dokundurursanız boşalmayı geciktirebilirsiniz.

- Rubik Küp: Diğer adı zeka küpüdür. Resim için tıklayınız... İlişki sırasında erkeğin dikkati başka yerde olursa boşalma gecikir. "eee şimdi erkek zevk almıyorsa ilişkiye girmek istemez" diyebilirsiniz. Bunu sürekli hale gelirse artık küpe ihtiyaç olmaz. boşalma süresi gecikmiştir.
- Yumurtalar dert ise yumuşatın, oynayın.

psikiyatri destekli bazı ilaçlarda çözüm olabiliyor. Tabi doğal imkan varsa çok daha iyi! Birde alkol genelde erken boşalmayı engelliyor
İlişkiden Önce alınan Alkol Geçiktirici Rolü oynar , İçki Kullanmayanlara İse ÖnSevişmeyi Uzun Tutmalarını Öneririm Ve ilişki Sırasında Muhakkak Konuşun ve Ara Verin (Pozisyon Değiştirme )
Erken boşalma konusu bitirme tezi olacak bi sey. Bence bu olay erkeklerin gençlik dönemlerinin ilk yillarinda yakalanma korkusuyla 3-5 dakikada masturbasyon yapip bitirmesinden ve daha sonraki süreçte bu aliskanliklarinin rutine binmesinden kaynaklaniyor. Bir diger neden ise düzenli cinsel ilişkilerinin toplum baskisi veya dini nedenlerden dolayi olmamasi. Şimdi adam ergenliginden beri rahatlamak icin hemencecik masturbasyon yapip bitiriyor.Bu kisi evlendiginde de tabiri caizse yari yolda kaliyor.Cunku cogunlugu evlenene kadar zevk icin degil rahatlamak isin kisa sure icerisinde masturbasyon yapiyor. Mesela canli showlarin oldugu sitelere bakarsaniz 2-3 saat süren yayinlar oluyor ve erkek ne zaman isterse o zaman bosaliyor,yani durumu yönetebiliyor. Ayni seyler vajinusmus icin de gecerli.İrlandalı arkadasimla konusurken vajinusmusdan bahsettim o ne dedi :KK70: Bu kadin evli bir de yani. Şimdi sorunumuzun olası sebeplerine değindik,gelelim çözüme.Çözüm rutin ilişki yasamak ve partnerinizin ilişki sırasında kısa molalar vermesi,duraksaması. Bunu zevk almak için yaptiginin farkina varmasi da gerekli.

Ben eşimi yıllarca erken boşalıyor sanıyordum çok kısa sürüyordu ve ben hiç sesimi çıkarmıyordum bu duruma meğerse erken boşalmıyormuş, ben talep etmediğim ve sesimi çıkarmadığım için çabucak bitiriyormuş, eğer fizyolojik bir sorun yoksa bazen sadece konuşmak ya da talep etmek de bir çözüm olabiliyor, erken boşalmak işlerine geliyor olabiliyor

*** Eklemeye devam edilecektir ***​

Son düzenleme:
psikiyatri destekli bazı ilaçlarda çözüm olabiliyor. Tabi doğal imkan varsa çok daha iyi! Birde alkol genelde erken boşalmayı engelliyor

İlişkiden Önce alınan Alkol Geçiktirici Rolü oynar , İçki Kullanmayanlara İse ÖnSevişmeyi Uzun Tutmalarını Öneririm Ve ilişki Sırasında Muhakkak Konuşun ve Ara Verin (Pozisyon Değiştirme )

Erken boşalma konusu bitirme tezi olacak bi sey.
Bence bu olay erkeklerin gençlik dönemlerinin ilk yillarinda yakalanma korkusuyla 3-5 dakikada masturbasyon yapip bitirmesinden ve daha sonraki süreçte bu aliskanliklarinin rutine binmesinden kaynaklaniyor. Bir diger neden ise düzenli cinsel ilişkilerinin toplum baskisi veya dini nedenlerden dolayi olmamasi.
Şimdi adam ergenliginden beri rahatlamak icin hemencecik masturbasyon yapip bitiriyor.Bu kisi evlendiginde de tabiri caizse yari yolda kaliyor.Cunku cogunlugu evlenene kadar zevk icin degil rahatlamak isin kisa sure icerisinde masturbasyon yapiyor.
Mesela canli showlarin oldugu sitelere bakarsaniz 2-3 saat süren yayinlar oluyor ve erkek ne zaman isterse o zaman bosaliyor,yani durumu yönetebiliyor.
Ayni seyler vajinusmus icin de gecerli.İrlandalı arkadasimla konusurken vajinusmusdan bahsettim o ne dedi :KK70: Bu kadin evli bir de yani.

Şimdi sorunumuzun olası sebeplerine değindik,gelelim çözüme.Çözüm rutin ilişki yasamak ve partnerinizin ilişki sırasında kısa molalar vermesi,duraksaması. Bunu zevk almak için yaptiginin farkina varmasi da gerekli.

Ben eşimi yıllarca erken boşalıyor sanıyordum çok kısa sürüyordu ve ben hiç sesimi çıkarmıyordum bu duruma meğerse erken boşalmıyormuş, ben talep etmediğim ve sesimi çıkarmadığım için çabucak bitiriyormuş, eğer fizyolojik bir sorun yoksa bazen sadece konuşmak ya da talep etmek de bir çözüm olabiliyor, erken boşalmak işlerine geliyor olabiliyor

hangisi mesela doktormu yazıyor, birde ne kadar uzası süreç ne kadardı ne kadar oldu işe yaradı derken

4 buçuk yıldır evliyiz ve hiçbir şekilde sonuç alamadık. Geciktiriciler, spreyler, kremler, 3 farklı doktor. Hiçbir şey fayda etmiyor. Zaten artık tamamem soğudum. Çok can sıkıcı bir durum. Sanırım artık ölene kadar böyle olacağını kabullenmem gerek. Ya da boşanmalıyım. 34 yaşındayım. Bu şekilde hayatım etkileniyor. Çocuk fikrini sürekli erteliyorum çocuk olunca daha kötü olacak diye. Daha ne kadar kötü olabilir gerçi 😂

4 buçuk yıldır evliyiz ve hiçbir şekilde sonuç alamadık. Geciktiriciler, spreyler, kremler, 3 farklı doktor. Hiçbir şey fayda etmiyor. Zaten artık tamamem soğudum. Çok can sıkıcı bir durum. Sanırım artık ölene kadar böyle olacağını kabullenmem gerek. Ya da boşanmalıyım. 34 yaşındayım. Bu şekilde hayatım etkileniyor. Çocuk fikrini sürekli erteliyorum çocuk olunca daha kötü olacak diye. Daha ne kadar kötü olabilir gerçi 😂
Çocuk fikrini ertelediğinize sevindim en doğru karar bence

X