Erkek İnfertilitesi Erken boşalma

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

aydanumut94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
22
5
32
Merhaba; bir şey sormak istiyorum. Nişanlımla yeni nikahlandık, düğünümüz henüz olmadı. Bir iki defa tam net denilmese de ilişkiye girdik denilebilir. Eşimin ilk birlikte olduğu kişiyim, benim de öyle ama erkeklerde tecrübesizlikten kaynaklı erken boşalma kendini pek tutamam olduğunu biliyorum. Bilgisi olan yazabilir mi

Merhaba; bir şey sormak istiyorum. Nişanlımla yeni nikahlandık, düğünümüz henüz olmadı. Bir iki defa tam net denilmese de ilişkiye girdik denilebilir. Eşimin ilk birlikte olduğu kişiyim, benim de öyle ama erkeklerde tecrübesizlikten kaynaklı erken boşalma kendini pek tutamam olduğunu biliyorum. Bilgisi olan yazabilir mi
simdi a desen hoslanir. İlerleyen donemde onu dene bu pozisyonu yap alisiyo insan. Etkilenmemeye basliyo. Bence ondan geciyo. Bi de sexi kend icin yapan tipler var her zaman pata kute dalar bosalir seni de olecr birakir buna yapck bisey yok.

simdi a desen hoslanir. İlerleyen donemde onu dene bu pozisyonu yap alisiyo insan. Etkilenmemeye basliyo. Bence ondan geciyo. Bi de sexi kend icin yapan tipler var her zaman pata kute dalar bosalir seni de olecr birakir buna yapck bisey yok.
Yani şuan için çok normal, ilerleyen zamanlarda alıştıkça öğrendikçe normale gelir herhalde.
Dediğiniz gibi beni düşündüğü İçin morali bozuluyor fakat şuan o kadar yeni ki kötü hissetmesini de istemiyorum çünkü bu bir süreç

simdi a desen hoslanir. İlerleyen donemde onu dene bu pozisyonu yap alisiyo insan. Etkilenmemeye basliyo. Bence ondan geciyo. Bi de sexi kend icin yapan tipler var her zaman pata kute dalar bosalir seni de olecr birakir buna yapck bisey

durum İçin benim yapmam gereken bir şeyler var mı acaba. Nasıl yaklaşmalıyım veya neler yapmalı/

O durum İçin benim ekstra yapmam gereken bir şeyler var mı. Nasıl yaklaşmalıyım veya neler yapmalı/yapmamalıyım.

X