Premature Bebekler Erken doğumu engellemek için GİLABURU ...

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
düşük içinde iyiymiş....
bende ilk defa duydum....
çocuk olmadan mı içmek gerekiyormuş birde canım ne kadar zaman kullanmak gerekiyor acaba....
bizimle paylaştığın için çok sağol canım...

Ayrıntısını bilemiyorum ki canım..Bak rapunzel bu bitki sayesinde taşını eritmiş..Biz şimdilik eşimle meyva suyu ile karıştırıp akşam yemeklerinden sonra birer bardak içmeye başladık...Hamilelik elde edersem günlük içtiğim miktarı arttıracağım....

anladım canım.....çok sağol:1hug:
size şifa olur inşallah....
bende biraz arştırayım bakalım....

bunu nerden bulabilirz badem sen nerden aldın
alırken ne diyosun fiyatı nasıl

Merhaba;

Ben 8 aylık hamileyim ve böbreğimde 5mm lik bir taş olduğunu öğrendim dün. İnternetten araştırmalarımla bu bitkiye ulaştım. Ama hamileliğimin bu döneminde kullanmam ne kadar doğru olur bilmiyorum. Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın. çok kötü bir durum Allah kimseye yaşatmasın yarabbim.

Bunu nasil iciyoruz ya ben aldim aktardan salamura halinde,ama salamura suyunu mu icicem icinden meyveleri alip mi yicem ezip mi icicem anlamadim

kullanip fayda gören yokmu??

kullanip fayda gören yokmu??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…