Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik belirtileri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
syy cok güzeel😍 hayirli ugurlu olsun insallah.. benim de döngüm 28 günde bir. benim ovulasyon testim de 11. günde pigledi. ömcesi ve sonrasinda birlesme oldu. yumrtlama belirtilerini okumustum o sirada. kasiklarimda resmen hissettim yumurtlamayi bi agriyla sag tarafimda hatta. önceden bilmiyordum dikkat etmemistim.. bakalim suanda baska bir belirti bisey yasamiyorum. siz yasadiniz mi peki.? biseyden süphelenip mi yaptiniz testi? ben de suan yapsam belki cikar hayalet de olsa ama hayal kiriligina ugramak hic istemiyorum.
Cok tesekkur ederim isteyen herkese nasip olsun 🙏 evet yumurtlama agrisi ilk kez hissettim hatta daha once yumurtlamiyomusum galiba ben demistim kendi kendime. Belki de cok kendimi dinledigimdendir filan diye de dusunmustum. Benimde sag tarafima kramp gibi agrilar giriyordu. Aslinda oyle belli bir suphem yoktu sadece bi gun oncesinde sanirim utu yaparken bi fenalik gelmisti elim ayagim bi titredi tansiyonum dustu sicaktan heralde dedim. 29 u gecesinde de icki icicektim bi test yapiyim da bisey var mi bebege bisey olmasin diye test yaptim aslinda hic bi suphe yoktu 😊

i
Cok tesekkur ederim isteyen herkese nasip olsun 🙏 evet yumurtlama agrisi ilk kez hissettim hatta daha once yumurtlamiyomusum galiba ben demistim kendi kendime. Belki de cok kendimi dinledigimdendir filan diye de dusunmustum. Benimde sag tarafima kramp gibi agrilar giriyordu. Aslinda oyle belli bir suphem yoktu sadece bi gun oncesinde sanirim utu yaparken bi fenalik gelmisti elim ayagim bi titredi tansiyonum dustu sicaktan heralde dedim. 29 u gecesinde de icki icicektim bi test yapiyim da bisey var mi bebege bisey olmasin diye test yaptim aslinda hic bi suphe yoktu 😊
icine dogmus o zaman🥰🥰 saglikla al insallah kucagina canim.. benim de ilk bebegüm tüp bebekti. sonra kizin 11 aylikken normal yolla hamile kaldim hic beklwmwdigim birseydi sok olmustum. sknra 20 haftalikken baya kötü bir sekilde bebegimi kaybettim krnimda öldü. simdi tekrar istiyoruz ama olmuyor

i

icine dogmus o zaman🥰🥰 saglikla al insallah kucagina canim.. benim de ilk bebegüm tüp bebekti. sonra kizin 11 aylikken normal yolla hamile kaldim hic beklwmwdigim birseydi sok olmustum. sknra 20 haftalikken baya kötü bir sekilde bebegimi kaybettim krnimda öldü. simdi tekrar istiyoruz ama olmuyor

Cok gecmis olsun insallah en kiza zamanda saglikla kucagina alirsin 🙏🥰

Kızlar sormak istediğim bir şey var. Reglimi beklerken (ayın 17 si) açık kahverengi leke geldi ara ara ,2 gün boyunca. Tamam regl oluyorum dedim. Bugün devamı gelmedi ve normal beyaz akıntı geliyor. Regle dönüşmedi. Yerleşme kanaması olsa regl günü gelmesi normal mı? Bunu yaşayan var mı?

X