Erken gebelik belirtileri

ayprensess

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2021
36
18
29
Merhaba kızlar. Aranıza bugün katıldım ama günlerdir sizinleyim♥️ Ben de naçizane gebelik isteyenler için bi kaç şey yazmak istedim çünkü isteyen herkes kendini dinliyor hemen olsun istiyor. Şimdi öncelikle adet dönemi aşırı zor çoğu zaman baygınlıkla sonuçlana biri olarak bence hamilelik belirtileri adet belirtisiyle aynı. Ben de daha düne kadar kesin adet olacağım diyordum çünkü tüm belirtiler aynıydı bende sadece hafif hafif baş dönmesi yaşamam sonucu gidip erken gebelik testi aldım ve sonuç sanırım pozitif. Acaba bu testlerin yanlış olma ihtimali yüksek mi? Testim bu şekilde

Eklentiler

• 3331FB61-387A-4C91-AE8A-EC74167D5899.jpeg
    3331FB61-387A-4C91-AE8A-EC74167D5899.jpeg
    70,6 KB · Görüntüleme: 281
Merhaba kızlar. Aranıza bugün katıldım ama günlerdir sizinleyim♥️ Ben de naçizane gebelik isteyenler için bi kaç şey yazmak istedim çünkü isteyen herkes kendini dinliyor hemen olsun istiyor. Şimdi öncelikle adet dönemi aşırı zor çoğu zaman baygınlıkla sonuçlana biri olarak bence hamilelik belirtileri adet belirtisiyle aynı. Ben de daha düne kadar kesin adet olacağım diyordum çünkü tüm belirtiler aynıydı bende sadece hafif hafif baş dönmesi yaşamam sonucu gidip erken gebelik testi aldım ve sonuç sanırım pozitif. Acaba bu testlerin yanlış olma ihtimali yüksek mi? Testim bu şekilde
Bence yok erken gebelik testi dogru sonuc verir bence bugun gidip kan ver mutlu haber yani basinda insallah vardir

Bende bugün yaptım bu testin aynısından ama negatif aslında üstünde iliskiden 5 gün sonra diyor ama bence çokta doğru olacağını düşünmüyorum iliskiden 5 gün sonrasinin tabi belirtileri olup kendinden şüphelenen ve pozitifi gören arkadaşlarda doğrudur diye tahmin ediyorum negatif görenlerde emin değilim sadece ve benim adetime daha 11 gün var ben sabirsizlanip yaptım iste yine de 🤷🏻‍♀️Bu arada sizinki hayırlı olsun bi kan vermenizde fayda var ☺️

Bende bugün yaptım bu testin aynısından ama negatif aslında üstünde iliskiden 5 gün sonra diyor ama bence çokta doğru olacağını düşünmüyorum iliskiden 5 gün sonrasinin tabi belirtileri olup kendinden şüphelenen ve pozitifi gören arkadaşlarda doğrudur diye tahmin ediyorum negatif görenlerde emin değilim sadece ve benim adetime daha 11 gün var ben sabirsizlanip yaptım iste yine de 🤷🏻‍♀️Bu arada sizinki hayırlı olsun bi kan vermenizde fayda var ☺️
Ben de adetime 4 gün kala yaptım sonuç bu şekilde 🥰 adet tarihim geçince kan vericem

Bariz belli var. Sağlıkla gelsin inşallah miniğiniz. ❤

cok net, bebek var.. kan testiyle de teyit edin..

1622883166346.jpg
bitmeyen pikleri biri yorumlayabilir mi. Gebelk olamaz daha reglmn 15. Gunu

Gayet net cikmis cnm çok zor yanlis opmasi

Benimde gö

Benimde göğüs ucunda dokunduğumda acıma oluyor bide sürekli miğde suyum ağzıma geliyor ara sıra tansiyonum düşüyor sanki başım dönüyor elim ayağım titriyor ve alt kaşık ağrım oluyor ama hamile miyim bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz

Ilk belirtiler arasında bacak ağrısı falan var basen bölgesinin iç bolglerinde mi daha cok agri oluyo acaba benim 3 gundur asiri agriyor hamile olupta bu belirtiyi yasayan varmiydi?

Ilk belirtiler arasında bacak ağrısı falan var basen bölgesinin iç bolglerinde mi daha cok agri oluyo acaba benim 3 gundur asiri agriyor hamile olupta bu belirtiyi yasayan varmiydi?
Canım ben yaşadım öyle bi ağrı ama normal de adet dönemimde de yaşadığım için hamile olduğumu düşünmedim

Adetime 3 gün kaldı geçince yaptıracağım kan testi 🥰
Herkese merhaba ,
Bu ayın başında pko hastası olduğumu öğrendim. Bebek istediğimizi söyleyince doktor primolut hapini verdi ve adet olmazsan gebelik testi yaptır adet olursan kadın doğum uzmanına görün dedi .Tahmini adet günüme 3 gün kaldı (her ay adet olurum duzenlidir aslinda oynarsa
2 3 gun farkeder yani en son 25 30 30 şeklinde ilerlemişti ) ama hiç bi şekilde adet belirtim yok normalde 1 hafta ya da 10 gün kala göğüslerde şişkinlik kasıklarda ağrım olurdu ama şu an hiç bi adet belirtim yok acaba bunda ilacın etkisi var mi ?
Sadece 1 2 kere bi ağrı girdi kasıklarda bi de sarı akıntı sonrasında beyaz akıntı seyretti şimdi akıntı yok .
Ileriki günlerde adet belirtisi olur mu ?
Bu ilaci kullanip bitirdikten sonra hamile kalan oldu mu ?
Hic bi belirtisi olmadan hamile kalan oldu mu ?
Ne zmn idrar gebelik testi yaptirsam doğru sonucu alırım?
Bilgisi olan tecrübelerini paylaşabilir mi ?
Dayanamayıp bu sabah idrar gebelik testi yaptım sonuç negatif
Erken mi davrandım adetime 3 gün var

Herkese merhaba ,
Bu ayın başında pko hastası olduğumu öğrendim. Bebek istediğimizi söyleyince doktor primolut hapini verdi ve adet olmazsan gebelik testi yaptır adet olursan kadın doğum uzmanına görün dedi .Tahmini adet günüme 3 gün kaldı (her ay adet olurum duzenlidir aslinda oynarsa
2 3 gun farkeder yani en son 25 30 30 şeklinde ilerlemişti ) ama hiç bi şekilde adet belirtim yok normalde 1 hafta ya da 10 gün kala göğüslerde şişkinlik kasıklarda ağrım olurdu ama şu an hiç bi adet belirtim yok acaba bunda ilacın etkisi var mi ?
Sadece 1 2 kere bi ağrı girdi kasıklarda bi de sarı akıntı sonrasında beyaz akıntı seyretti şimdi akıntı yok .
Ileriki günlerde adet belirtisi olur mu ?
Bu ilaci kullanip bitirdikten sonra hamile kalan oldu mu ?
Hic bi belirtisi olmadan hamile kalan oldu mu ?
Ne zmn idrar gebelik testi yaptirsam doğru sonucu alırım?
Bilgisi olan tecrübelerini paylaşabilir mi ?
Dayanamayıp bu sabah idrar gebelik testi yaptım sonuç negatif
Erken mi davrandım adetime 3 gün var
Canım normal idrar testinde hemen çıkmıyor erken gebelik testini dene adetinden 6 gün öncesine kadar sonuç veriyor senin 3 gün kalmış eğer pozitifse çıkar

X