Erken Gebelik Belirtisi

Çook teşekkr ederim yazdığın için hayırluı olsun rabbim analı babalı büyütsün inşallah😍 bende şuan aynı adet oluyorum gibi sanıyorum gidip bakıyorum hiç bişey yok.adet olacam sanıyorum 7 gün geçti .bebek düşünmüyoruz eşimle şuan ama bakalım hayırlısı bugn test alıp bakıcam.☺☺
Merhaba biraz geçmiş ama hamile misiniz bu mesajınıza sonra

Merhaba, öncelikle Allah isteyen herkese mucizesini yaşamayı nasip etsin inşallah. Size bir sorum var cevaplarsanız sevinirim. Ben pco luyum, regl dönemlerim hep düzensizdir. SAT 3 ekim. Bu ay da yine geciktiğimi düşünerek test yapmıyordum ancak farklı belirtilerim olunca 11 kasımda öğlen test yaptım ve anında ikinci çizgi çıktı hemde çok belirgin ancak akşam yatmadan tekrar bi test yapayım dedim bu sefer silik çıktı. Yarın sabah kan vermeye gideceğim ama içim içimi yiyor. Bu iki testin ve bu kadar belirtinin üzerine kanda çıkmama olasılığı var mıdır? Fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Eklentiler

• 4F228BE8-CDB0-420E-86BF-A22E9B08F722.jpeg
    4F228BE8-CDB0-420E-86BF-A22E9B08F722.jpeg
    49,4 KB · Görüntüleme: 63
Çok normal çünkü sabah testlerinizdeki hormon yoğunluğu daha fazla olacağından sabahları yapılan testler daha geçerli olur 👌 ppanik yapılacak bir şey yok yani. Hem testleriniz de birbirinden farklı marka sanırım...
Merhaba, öncelikle Allah isteyen herkese mucizesini yaşamayı nasip etsin inşallah. Size bir sorum var cevaplarsanız sevinirim. Ben pco luyum, regl dönemlerim hep düzensizdir. SAT 3 ekim. Bu ay da yine geciktiğimi düşünerek test yapmıyordum ancak farklı belirtilerim olunca 11 kasımda öğlen test yaptım ve anında ikinci çizgi çıktı hemde çok belirgin ancak akşam yatmadan tekrar bi test yapayım dedim bu sefer silik çıktı. Yarın sabah kan vermeye gideceğim ama içim içimi yiyor. Bu iki testin ve bu kadar belirtinin üzerine kanda çıkmama olasılığı var mıdır? Fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Bence sizinki kesinlikle ilk idrarla yapılmadığı için siliklesmis. Kendinizi kasmayın mümkünse düşünmeyin , kendi kendinize ediyorsunuz , rahat olun biraz 🥰 bebeğiniz sizinle. Bikac gündür okuyorum sizi. Salın biraz 😘 tahminimce betaniz yüzlere çıkmıştır 🥰🧿
Canım bı gelişme var mı?

Ya iste benim dr da sagolsun biraz korkuttu beni. Belim cok agriyor dayanamayacak kadar normal mi dedim. Kimyasal olup adete donebilir yazmis. Onu gordukten sonra zaten bugun idrar testi yaptim. O da silik cikinca yikildim resmen. Simdi kan testi verdim ins deger guzeldir😔
Canım nostalji:)🌹

kızlar benımle aynı durumu yaşayanlar varmı acaba şöyle ki,
ben 23 ocakda hsg cekıldım tüplerım acıktı buarada ben pcossum ama adetlerım duzenlıdır doktorum bu ay dınelnemem gerektığını söyledı çatlatma iğnesı tedavısıne baslıycaktık sonrasında adetıme yaklaşık 30 ocakda bır adet sanıcısı gıbı bır agrı cektım cok fecıydı (normlade böyle bır sey yasamadım) sonraasında şubat 8 indede basım okadar dönduki yere düştüm bır yere tutmadan kalkamadım sıcaklandım sonra üşüme geldı enterasan seyler yaşadım o sırada ara ara kasık batmalarım vs seyler oldu sadece (16 şubatta da adet gunum bu arada) 16 şubat geldı yanı dun herhangı bırsey olmadı adet olamdım sadece ara ara adet olucakmısım gıbı sızı oldu ve kasıklarımda doluluk ve batma oldu bugun ayın 17 sı kasık batmalarımdan harıç hiç bir şey yok
Benım gibi böyle duurmlarla karşılaşan varmı yada fıkrnızı alabılırmıyım?

Guzel gidiyor cok sukur. 3.trimestra girdik😊
Oo masallah ne ara o kadar olmuş:)

Senin yumurtlamadan beri adet oncesi dökülme ağrısı olur ya, oyle agrin olmuş muydu adete kadar?
Ve belimin sag kismi, kalça üstüm ağrıyor.
Adete 8 günüm var daha.

Oo masallah ne ara o kadar olmuş:)

Senin yumurtlamadan beri adet oncesi dökülme ağrısı olur ya, oyle agrin olmuş muydu adete kadar?
Ve belimin sag kismi, kalça üstüm ağrıyor.
Adete 8 günüm var daha.
Kuzum oyle herhangi bir adet agrisi yasamadim ben o surecte. Sadece bel agrim vardi yumurtlamadan beri baslayan. Adete yakin da sag kasigim cok fena agrimisti hatta aglatmisti agridan beni. Usutmus de olabilirsin daha vaktine var biraz daha sabret gecikme olursa insallah test yaparsin oyle

Kuzum oyle herhangi bir adet agrisi yasamadim ben o surecte. Sadece bel agrim vardi yumurtlamadan beri baslayan. Adete yakin da sag kasigim cok fena agrimisti hatta aglatmisti agridan beni. Usutmus de olabilirsin daha vaktine var biraz daha sabret gecikme olursa insallah test yaparsin oyle
Canım muhtemelen üşütmüşümdür.
Az kaldı günüme.

Kızlar ayın 19unda ovülasyon testinde pik gördüm 19 ve 20sini değerlendirdik. Son birkaç gündür de kasık ağrısı, kasıkta sertleşme ve doluluk hissi, sık idrara çıkma var ve bugün midemde hafif bir bulantı ve yanma ve aşırı halsizlik var. Acaba bunlar birer belirti olabilir mi? Çünkü ya hamileyim ya da üşüttüm hasta oldum gibi😂 daha testte de çıkmaz artık 1 hafta daha dayanıp bakacağım inşallah hayırlısıyla pozitif görürüm

X