Erken gebelik pozitif kaset negatif lütfen yardım

Merhaba hanımlar bugün ilişkinin 13. Günü reglime yaklaşık bir hafta var erken gebelik testi pozitif çıktı days doctor marka aynı gün bebetime kaset test yaptım hiç bir şey çıkmadı sizce gebelik var mı bu arada sağ kasıkta ağrı aşırı göğüs hassasiyeti ve tuvalete çok sık gitme gibi belirtilerim var erken gebelik testi çok silik çıktı kamera da çok çıkmasada ben net şekilde görebiliyorum ve hemen çıktı siliklik lütfen yardım edin hamile miyim
IMG_4743.jpeg

Bu arada benim days comfort erken gebelik testim böyleydi bir sonraki gün kanda 0.3 hala daha anlayamıyorum

Benimde adetime 3 gün var çizgi böyle çıktı siz görebiliyomusunuz 🫣🫣

Eklentiler

• IMG_0175.jpeg
    IMG_0175.jpeg
    51 KB · Görüntüleme: 218
  • IMG_0174.jpeg
    IMG_0174.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 231
Kızlar merhaba bende geçen ay aşılama yaptırdım negatif çıktı pcos var adetler düzensiz tekrar tedaviye başlamak için progestan hapı içtim normalde içince 5-6 gün içinde adetim sökülürdü tam 2 hafta geçti adetim gelmedi hala test yapmaya çok korkuyorum progestan içip adet olmayan var mi

Kızlar merhaba bende geçen ay aşılama yaptırdım negatif çıktı pcos var adetler düzensiz tekrar tedaviye başlamak için progestan hapı içtim normalde içince 5-6 gün içinde adetim sökülürdü tam 2 hafta geçti adetim gelmedi hala test yapmaya çok korkuyorum progestan içip adet olmayan var mi
Ay ben şimdiye 10 kere yapmıştım bence yapın test

IMG_20240202_144456.jpg
kızlar reglime 5 gün var sanki hayalet bir çizgi var ,2 ay önce kimyasal geçirdim 4 gün varken erken testlerden yapmıştım böyle cikmişti

Gözüm hayali çizgiler görü sandım, siz gördünüz mü . Benim karnında aşırı şişlik var 4 aylık hamile gibi bide bacaklarim ağrıyo
Çok silik gördüm ben reglime 7 gün kala yapmıştım aynı testten böyleydi belirtiler devam edince reglime 2 gün kala kan verdim ve bugün hamile olduğumu öğrendim sizin bat a kaç gün var

Merhaba hanımlar bugün ilişkinin 13. Günü reglime yaklaşık bir hafta var erken gebelik testi pozitif çıktı days doctor marka aynı gün bebetime kaset test yaptım hiç bir şey çıkmadı sizce gebelik var mı bu arada sağ kasıkta ağrı aşırı göğüs hassasiyeti ve tuvalete çok sık gitme gibi belirtilerim var erken gebelik testi çok silik çıktı kamera da çok çıkmasada ben net şekilde görebiliyorum ve hemen çıktı siliklik lütfen yardım edin hamile miyim
Hanıle degılsınız maalesef :KK43:

X