Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi, geç döllenme düşük beta hcg

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canım kabızlık ve gaz problemi var, söylemeyi unutmuşum o da çok sıkıntı hormonal değişimlerden kaynaklanıyormuş. Ben günkurusu veya kayısı suda bekletiyorum hem suyunu içip hem içinde beklettiğimi yiyorum, bağırsak sorunlarına birebir.
Bende kabizlik yok ama aşiri gaz var bakalim 2 3 gun bekleyim bende olmazsam test yaparim hamişlrin duasi kabul.olurmus banada et bubsefer olmuş olsun canim

Çok teşekkür ederim umut verdiniz ki boş bir umut değil🥰 sabah kan testi değil kaset test yapayım dedim en azından koyulaşma var mı diye bakmak için bu şekilde çıktı testim
Bu marka teste güvenin bende hep doğru sonuç verdi

Ben geç döllenme yaşadım hamileliğimi 15 gün geçince öğrendim ve ben ilk kan verdiğimde beta 01. Di dedim tamam hamile değilim ama adette olmuyorum adet olmam gereken tarihten 15 gün geçti olmadım kaset test yaptım silik pembeydi sizinki gibi sonra ertesi gün kan verdim öyle öğrendim daha yeni öğrendim bir hafta falan oldu üzülmeyin yükselir inşallah çünkü adet olmamissiniz kesin hamilesiniz 🥰
Bişey sorucam size ilişkiden iki hafta sonra kan testi doğru sonuç verir deilmi

Bişey sorucam size ilişkiden iki hafta sonra kan testi doğru sonuç verir deilmi
Bence tam sonuç vermez. Çünkü hangi gün yumurtladiniz bilinmediği için daha geçte yansıyabilir bide tek seferlik ilişkiyse hamile kalmak biraz zor birgün arayla ilişki yaşamalısınız hamilelik düşünüyorsanız 💗

Bence tam sonuç vermez. Çünkü hangi gün yumurtladiniz bilinmediği için daha geçte yansıyabilir bide tek seferlik ilişkiyse hamile kalmak biraz zor birgün arayla ilişki yaşamalısınız hamilelik düşünüyorsanız 💗
Tek seferlik biseydi ve içine de boşalma olmadı yaptırdım 1.20 negatif dedi

Ben geç döllenme yaşadım hamileliğimi 15 gün geçince öğrendim ve ben ilk kan verdiğimde beta 01. Di dedim tamam hamile değilim ama adette olmuyorum adet olmam gereken tarihten 15 gün geçti olmadım kaset test yaptım silik pembeydi sizinki gibi sonra ertesi gün kan verdim öyle öğrendim daha yeni öğrendim bir hafta falan oldu üzülmeyin yükselir inşallah çünkü adet olmamissiniz kesin hamilesiniz 🥰
Merhabalar :) benım bat'ım 23 ekimde ama ben bugun predıctor erken gebelıkk testı yaptım negaıtıf cıktı, 14 ekımde de (cok erken bılıyıorum ama sabırsızlıktan) kan testı yaptırdım o da negatıf cıktı ama kasıklarımla 1 haftadır hafıf agrı var sankı yerlesme sanıcıısı gıbı .hazıran ayında boş gebelık yasadım sımdı sabırzılıkla beklıyırum,ama cok canım sıkıldı benımde sızın yazınızı okuyunca bıraz ıcım rahatladu cunku benım de kan degerım 0,5 cıktı ama hala bır umudum var cunkıu adetıme 6 gun var daha

İnşallah güzel haberler alırsınız 🤲 çok çok sabırlı olmak gerekiyor
Merhabalar :) benım bat'ım 23 ekimde ama ben bugun predıctor erken gebelıkk testı yaptım negaıtıf cıktı, 14 ekımde de (cok erken bılıyıorum ama sabırsızlıktan) kan testı yaptırdım o da negatıf cıktı ama kasıklarımla 1 haftadır hafıf agrı var sankı yerlesme sanıcıısı gıbı .hazıran ayında boş gebelık yasadım sımdı sabırzılıkla beklıyırum,ama cok canım sıkıldı benımde sızın yazınızı okuyunca bıraz ıcım rahatladu cunku benım de kan degerım 0,5 cıktı ama hala bır umudum var cunkıu adetıme 6 gun var daha

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak.
Daha önce hiç gecikme yaşamamıştım. Ben 23 Eylül günü HSG çekildim. 14 ekim de adet olmam gereken tarih. Ama henüz olmadım 7 gün gecikti bugün 8. Günüm. En son Gecikmenin 4. Günü idrar testi yaptım negatif çıktı. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Neden olabilir?

Selam canım bisi sorabilirmiyim kan testin mi ilk 8 di sonra mi yukseldi 57 oldu yoksa farklı bi testten mi bahsediyorsun çok merak ediyorum bende kan verdim 12 çıktı ama hala adet olmadım hala bekliyorum Eylül’ün 20 sinde adet olmustum en son sonra kan testi verdim ekimin 17 sinde adetim başlamasi gerekiyordu hala olmadım ve ekimin 20 sinde kan verdim negatif çıktı hcg değerim 12 di sence yukselir mi nolur cvblarsan sevinirim

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak.
Daha önce hiç gecikme yaşamamıştım. Ben 23 Eylül günü HSG çekildim. 14 ekim de adet olmam gereken tarih. Ama henüz olmadım 7 gün gecikti bugün 8. Günüm. En son Gecikmenin 4. Günü idrar testi yaptım negatif çıktı. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Neden olabilir?
Bende şuan aynı durumdayım gibi. 5.günüm gecikmemin idrar testi negatif ama ne gelen var nede giden. Sizde son durum nedir?😊

merhabalar peki geç döllenmede gebelik haftası için yine son adet tarihinize mi baktılar ? benim bat 19 ekimdi. reglim cok düzenlidir. 21 ekimde hala olmayınca doktora gittim kan testinde beta 1.20 çıktı negatif dendi. fakat 1 hafta daha beklememi söyledi geç döllenme olabiliyormuş. 28 ekime randevu aldım yani adetim 10 gün gecikmiş olacak sizce erken mi ? betanız kaç çıkmıştı ? yoksa bende 15 günü beklesem mi ?

İyi günler herkese, yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.
Geç döllenme yaşayan veya bilgi sahibi birileri varsa bana dönüş yapmasını çok isterim. 1 yıl 3 aylık evliyim evlenmeden adetim düzensizdi ama evlendikten sonra baya düzene girdi anca 2 3 gün gecikirdi. Bu ay 29 eylülde olmam gerekti olmadım 10 gün geciktim. İki gün önce kaset testim negatifti ama bugün sabah erken gebelik testi yaptığımda silik pembe çizgi anında belirdi, geç döllenmeden şüphelendim önceden düzensizlik yaşadığım için. Hemen kan verdim sonucum 8,07. Acildeki doktor hamilelik yok bu sonuç bu zaman için çok düşük dedi ama geç döllenme üzerine konuşmadık.
Böyle bi durum yaşayan, değeri yükselen veya kimyasal geçiren var mıdır acaba?
Ben gecen ay kimyasal yasadim adetimden 4-3 gun oncesi test yaptim adet gunumun aksamindada adet oldum ardindan 3 kere test yaptim negatif cikti 2-3 gunde bir testini yenile

Selam canım bisi sorabilirmiyim kan testin mi ilk 8 di sonra mi yukseldi 57 oldu yoksa farklı bi testten mi bahsediyorsun çok merak ediyorum bende kan verdim 12 çıktı ama hala adet olmadım hala bekliyorum Eylül’ün 20 sinde adet olmustum en son sonra kan testi verdim ekimin 17 sinde adetim başlamasi gerekiyordu hala olmadım ve ekimin 20 sinde kan verdim negatif çıktı hcg değerim 12 di sence yukselir mi nolur cvblarsan sevinirim
Mesajınızı yeni gördüm, evet ilk kan testim 8 di 3 gün sonra 57 ye sonra 182 ye yükseldi takip etmeniz gerekiyor. Maalesef benim gebeliğim sonlandı umarım siz en güzel haberleri alırsınız 🙏🤲

merhbalar; kızlar 2 tüpümde tıkalıydı 1 ay once ıkı tupumude operasyonla actırdım ama yumurtlamada sorun vardı benım neyse normaldede adetlerım 3-4 ayda bır olur .. 1 hafta once test yaparken ıcındekı ıdrar toplama seyı lvaboya dustu bende elımde ıdrarı koydum teste negatıf cıktı ama ara ara sancılar goguslerde asırı buyume sıskınlık ve gaz var .. acaba testı elle yaptıgım ıcın olmamıs olabılırmı 4 yıldır ugrasıyorum test yapmaya korkuyorum artık

X