Erken gebelik testi ikinci çizgi silik ama kan negatif! Lütfen bakar mısınız

Ve ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı orda çikolata kistimin olduğunu öğrendim ve sonra tekrar doktor kontrolüne gitmedim hiç, geçen günler de gittiğimde de rahmimin ters olduğunu öğrendim. Umudunu kaybetme ben takmayacağım dediğim yerde Rabbim nasip etti, inşallah gönlünüzden geçen olur 🙏
Ne guzel dediniz umudumuzu kaybetmemeliyiz gercekten🙏🏻❤️ Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim sağ olun

Kızlar adetime 6 gun kala yani dün sabah erken gebelik testi yaptım dayanamayip ikinci cizgi silik çok ince pembe bi sekilde anında çıkti. Dün aniden faranjitim artinca acile gece gittik doktor ilac vermeden test yapalim dedi ve negatif cikti kanda. Ben ilk kez aninda silik cizgi cikinca cok umitlenmistim. Hatta burda sormustum gorduler 2.cizgiyi yani hayal de gormemistim. Dolayisiyla antibiyotik ve alerji ignesi yaptilar hemen cunku bogazimdan nefes alamiyordum. Suan o kadar üzgünüm ki yardimci olabilecek olaniniz var mı? Resmi de ekliyim belki ben yanlis umitlendim bilmiyorum karmakarisik duygu icindeyim
Evet ben de görüyor um silik çizgi

Kızlar ben kaset testleri tekrarladım pozitif bir hevesle gittim kan değerim <2.0 çıktı negatif Yani
4 dk da çıktı üstteki Yani anlamadım

Eklentiler

• A5320E8F-8967-4627-9718-88AC19394337.jpeg
    A5320E8F-8967-4627-9718-88AC19394337.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 243
Kızlar ben kaset testleri tekrarladım pozitif bir hevesle gittim kan değerim <2.0 çıktı negatif Yani
4 dk da çıktı üstteki Yani anlamadım
Sizi yanıltmak istemem ama brn gebelik testi yaptım. Silik cıktı. Ertesi gun gttım kan verdım. Benım de aynı 2.0 cktı. Moralım alt ust oldu.ertesi gün tekrar gebelik testi yaptım. Yıne silik cıktı. Bu kez baska hastanede kan verdim. Degerim 43 cıktı.oysa ki ikizlere hamileymişim. Şu an 8 haftalık olduk. 😍

Sizi yanıltmak istemem ama brn gebelik testi yaptım. Silik cıktı. Ertesi gun gttım kan verdım. Benım de aynı 2.0 cktı. Moralım alt ust oldu.ertesi gün tekrar gebelik testi yaptım. Yıne silik cıktı. Bu kez baska hastanede kan verdim. Degerim 43 cıktı.oysa ki ikizlere hamileymişim. Şu an 8 haftalık olduk. 😍
Acaba diğer kimyasal geçirdim ya ondan dolayı MK bu şekilde oldu inşallah hamileyim ya .Adeti gelmiş bir arkadaşa aynı marka aynı eczaneden test aldım ona yaptırdım onun silik bile çıkmadı yani anlayacağınız testler bozuk olsa onda da silik çıkardı .kanda kesin sonuç diyorlar .peki siz neden kan testine güvenmediniz tekrarladınız

Acaba diğer kimyasal geçirdim ya ondan dolayı MK bu şekilde oldu inşallah hamileyim ya .Adeti gelmiş bir arkadaşa aynı marka aynı eczaneden test aldım ona yaptırdım onun silik bile çıkmadı yani anlayacağınız testler bozuk olsa onda da silik çıkardı .kanda kesin sonuç diyorlar .peki siz neden kan testine güvenmediniz tekrarladınız
Gebelik testi nın cift çizgi olması benı süphelendrdı. Birde gögusler asırı gergındi. Vucuttakı degısımlerı farkedyrdum. Yıne de yaptrmak istedım

X