Erken gebelik testi mi kaset test mi hatalı

Er1202kskdkdkdkf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
51
1
23
Merhaba2 3 gün önce kaset test yaptım 5 dakika içinde silik çizgi çıkmadı ama daha sonra atmak için aldığımda silik çizgiyi gördüm. Eşim erken gebelik testi almış ama onda 1 sonra dahi çizgi çıkmadı. 4 aylık evliyim kaset testlerimde 1 hafta duran bile olmuştu ama hiç böyle silik çizgi çıkmamıştı. Sebebi ne olabilir

Eklentiler

• IMG_20240202_122148.jpg
    IMG_20240202_122148.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 414
  • IMG_20240202_121936.jpg
    IMG_20240202_121936.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 368
Bir sebebi yok 5dk sonra cıktıysa anlamlı bir sonuç vermez. Emin olun pozitif olunca kasette veya erken gebelikte silik de olsa sonuc 3-5dk içinde hemen çıkıyor... adetiniz geciktiyse direkt kan verin en net sonuc..

Bir sebebi yok 5dk sonra cıktıysa anlamlı bir sonuç vermez. Emin olun pozitif olunca kasette veya erken gebelikte silik de olsa sonuc 3-5dk içinde hemen çıkıyor... adetiniz geciktiyse direkt kan verin en net sonuc..
Ama şimdiye kadar yaptığım bütün testler tertemiz tek cizgiydi ilk defa böyle geldi başıma. Kuruma çizgisi tam gri şekilde oluyor diye biliyorum

Ama şimdiye kadar yaptığım bütün testler tertemiz tek cizgiydi ilk defa böyle geldi başıma. Kuruma çizgisi tam gri şekilde oluyor diye biliyorum
Ben de bu ay kaset ve erken gebelik testi yaptım adetimden 1gün önce. İkisi de ilk 10 dk sonuc vermedi. Erken gebelik 1 saat sonra hala çok temiz tek çizgiydi. Kaset 1saat sonra bilidiğin koyu kırmızı aşırı net çift çizgiydi. Sonucta ertesi gün adet oldum. Ben cok inanmıyorum kuruma çizgisi gri olur diyenlere benim kuruma çizgim koyu kırmızıydı kısacası :)

Merhaba2 3 gün önce kaset test yaptım 5 dakika içinde silik çizgi çıkmadı ama daha sonra atmak için aldığımda silik çizgiyi gördüm. Eşim erken gebelik testi almış ama onda 1 sonra dahi çizgi çıkmadı. 4 aylık evliyim kaset testlerimde 1 hafta duran bile olmuştu ama hiç böyle silik çizgi çıkmamıştı. Sebebi ne olabilir
Kaset testteki kuruma çizgisi bende yaptığım birkaç test ile kuruma çizgisi olduğunu öğrenmiştim ama test yapıp 1-2 saat sonra öyle çizgiyle karşılaşıp hamile olan arkadaşlarım var adet gecikmesini bekleyin derim

X