Erken gebelik testi ne zaman yapılmalı?

eylulsare

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
132
67
35
Kızlar erken gebelik testinde doğru zaman nedir? Kaçıncı gün yapılmalıdır? Hayalet çizgi konusunda ne düşünüyorsunuz? Buyrun paylaşalım... 😇

Kızlar erken gebelik testinde doğru zaman nedir? Kaçıncı gün yapılmalıdır? Hayalet çizgi konusunda ne düşünüyorsunuz? Buyrun paylaşalım... 😇
Adete bir hafta kala yapıyorlar sanırım hayalet çizgi de 5 ile 10 dk içinde çıktıysa çoğunlukta hep doğru çıkıyor

Hayalet çizgi bekledikçe
Belirginleşiyor,ertesi günü daha belirgin oluyır, tüm testlerde böyle mi oluyor? Sizde de öyle mi oldu?
Adete bir hafta kala yapıyorlar sanırım hayalet çizgi de 5 ile 10 dk içinde çıktıysa çoğunlukta hep doğru çıkıyor

Hayalet çizgi bekledikçe
Belirginleşiyor,ertesi günü daha belirgin oluyır, tüm testlerde böyle mi oluyor? Sizde de öyle mi oldu?
Yok sizin söylediğiniz kuruma çizgisi oluyor yani idrar teste bekledikce kuruyor ve çizgi beliriyor o ayrı benim söylemek istediğim silik çizgi 5 dk içinde çıkıyor direk

Hayalet çizgi bekledikçe
Ben yaptigimda 1 dakika bile sürmeden belirdi 😊 Biraz sabır ister beklemek zor ama adet gecikmemin 5. Günü yaptım ve sonuç çok belirgindi net sonuçlar almak için her zaman beklemek gerek😍

Yok ikinci çizginin renginden de anlaşılıyor da kuruma mı yoksa gebelik mi o yüzden sordum tabiki siz bilirsiniz

Teşekkür ederim canım benim aynen öyle çok zordu beklemek gözüme uyku girmezdi.. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Benmde cuma günü regl görünüyor dün şiddetli karın ağrısı 10 saniye vurup gitti geldi hep aynı zamanda 1 haftadırda ishalim bu durumu yasayn varmı tabi adet ağrısı gibi kasık ve belde eşlik ediyor

Benmde cuma günü regl görünüyor dün şiddetli karın ağrısı 10 saniye vurup gitti geldi hep aynı zamanda 1 haftadırda ishalim bu durumu yasayn varmı tabi adet ağrısı gibi kasık ve belde eşlik ediyor
Ishal durumu yaşamadım fakat belim ve kasık agrım olmuştu inşallah güzel sonuçlar alırsın canım

X