ERKEN GEBELİK TESTİ NEGATİF ÇIKIP HAMİLE OLAN VAR MI

Kızlar 6 aydır bebek istiyoruz yine bu ay regl agrim var üç gün kaldı regl gunume sürekli umudum tükeniyor
valla canım ben de 5 aydır deniyorum bu ay da yoksa 6 olacak benim de bugün veya yarın regl olmam lazım aynı şekilde ağrılar var ve umutsuzluk var aslında stres de etkiliyormuş bu süreci ama insan stres yapmadan duramıyor ki

valla canım ben de 5 aydır deniyorum bu ay da yoksa 6 olacak benim de bugün veya yarın regl olmam lazım aynı şekilde ağrılar var ve umutsuzluk var aslında stres de etkiliyormuş bu süreci ama insan stres yapmadan duramıyor ki
Canım inşallah regl olmazsın benim de 7 ay olacak eğer bebiş yoksa stres yapmamak için bir seylerle uğraşmak veya çalışmak gerek ama çok zor

Belirtiler üzerine test yapmıştım negatif çıktı. Adetim geçmeden yaptığı içindi sanırım bilemiyorum. Test negatif cıkınca hamile değilmişim dedim. Ama bendeki belirtiler hamileyim dediği için 3 gün sonra tekrar test yaptım ve pozitif çıktı. Bazen testlerde de hata olabiliyor sanırım.

Bu son hamileliğimde de adetim 2 gün geçti test yaptım test bozuk çıktı. 2.testi tekrarladım pozitif. En güvenilir sonucu kandaki beta hcg veriyor. Sağlık ocagında bile istediğinizde bakıyorlar

Kızlar merhaba. Düzenli bir adet döngüm var en fazla 1 2 gün oynar. 5 aydır çocuk istiyorum ve henüz maalesef gebelik oluşmadı. Her ay olduğu gibi bu ay da yumurtlama günlerimi değerlendirdim. 1 haftadır bel ve kasık ağrılarım var özellikle bel ağrım kendini hissettiriyor. Adet öncesi de bunları yaşadığım için çok üstünde durmadım. Ama dünden beri aşırı derecede bulantım var buz dolabını açınca bile kusasım geliyor. Adet olacak gibi hissediyorum her ay olan adet belirtilerim ağrılarım var bu sebeple umudum yoktu ama bu bulantılardan dolayı test yaptım. şu an beklenen adetime 2 gün var erken gebelik testi yaptım 2 tane fakat negatif. Bunu yaşayıp daha sonra hamile olduğunu öğrenen oldu mu? çok ihtimal vermiyorum çünkü testin arkasında ilişkiden 5 gün sonra yapabilirsiniz yazıyor yani 5 gün sonra çıkıyorsa şu an hayli hayli çıkması lazım:KK43:
Merhaba ben reglimi 5 gün geçince erken gebelik yapmıştım ve negatifti. ancak 2 gün sonra kanda görünmüştü

X