Erken gebelik testi sonucunu anlayamadım.

Çok teşekkür ederim. Malesef 😔😔😔 yıne negativ. Her şey Allah'tan inşallah hayırlısı
Ay canım kendim yaşamış gibi hissettim sağlık olsun üzülme adet olabildiğin için sevin allahtan ümidini kesme inşaallah önümüzdeki ay güzzell haber alırsın ❤️

Ay canım kendim yaşamış gibi hissettim sağlık olsun üzülme adet olabildiğin için sevin allahtan ümidini kesme inşaallah önümüzdeki ay güzzell haber alırsın ❤️
Allah razı olsun inşallah Allah ısteyen her kesa versin. Bu arada ben söylemeyi unuttum 2tane çocuğumuz olduğu için şimdilik korunuyorduk prezervatif yırtıldığı için hamile kaldım zannettim ama değilmiş sağlık olsun

Allah razı olsun inşallah Allah ısteyen her kesa versin. Bu arada ben söylemeyi unuttum 2tane çocuğumuz olduğu için şimdilik korunuyorduk prezervatif yırtıldığı için hamile kaldım zannettim ama değilmiş sağlık olsun
Ay canım ne güzel anneymişsin zaten çok sevindim inşallaah gönlüne göre verir allah

7 gün geçtiyse yanlış çıkma ihtimali yok gibi. Ama gebeliğin sağlıklı ilerlediğini görebilmeniz için doktora muayene olmalısınız. Hayırlı olsun .
Merhaba ilk defa yazıyorum bugün kayıt oldum siteye adetimi 7 gün gecti evde gebelik testi yaptım sabah ilk idrarla test pozitif gösteriyor daha sonra kanda tam tersi çıkma durumu var mıdır

X