Erken gebelik testi yaptım ilk beş dakika içinde hafif silik çizgi çıktı hamile olabilir miyim

Yaaaaa bu mesajınız beni tüylerimi diken diken çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi vardır inşallah bende artık o duyguyu tadabilcem
inşallah hepimiz tadarız
Arkadaşlar merhaba daha önce çok konu açtım ve çok konuda bulundum. Adetime 4 gün var az önce test yaptım ilk beş dakika içinde silik çizgi çıktı inanmak istiyorum var olduğuna 8 aydır tedavi görüyorum PCOS hastasıyım ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım. Pikden sonra 10 gün geçti. Yani hamilemiyim sizce. Biliyorum en doğrusu gününü beklemek ve kan testi yapmak inanın sabr edemiyorum kendimi ancak bu kadar tutabildim. Görsel ekleyecektim ama nasıl eklendiğini bilmiyorum
adetleriniz düzenli miydi

BEN DE öyleyim ilacsız asla olmuyorum. bir kimyasal gebeliğim olmuştu. şimdi de çatlatma iğnesi yaptırdım bu 8.nci günüm iğnenin.. 15 nde test yaptıracağım benım ıcınde dua eder misiniz. ne kadar sanslısınız
Şanslı değilim bence. Ben aylarca çatlatma iğnesi tedavisi oldum. Aklına gelen tüm yumurta geliştirici ilaçları kullandım asla faydasını göremedim hep negatifi gördüm. Çatlatma iğnesi vuruyordum daha 14 günüm dolmadan adet oluyordum. Tedaviye ara verdim bu ay kendimce bı seyler yapmaya çalıştım çünkü o 14 günü beklemek beni çok yıprattı. Hem senin kimyasal da olsa bı gebeliğin olmuş benim hiç olmadı hiç tatmadım o duyguyu hiç tutunmadi Bana. Rabb'im gönlüne göre versin inşallah İsteyen herkese de sana da hayırlı sağlığı evlatlar versin inşallah 🤲

Şanslı değilim bence. Ben aylarca çatlatma iğnesi tedavisi oldum. Aklına gelen tüm yumurta geliştirici ilaçları kullandım asla faydasını göremedim hep negatifi gördüm. Çatlatma iğnesi vuruyordum daha 14 günüm dolmadan adet oluyordum. Tedaviye ara verdim bu ay kendimce bı seyler yapmaya çalıştım çünkü o 14 günü beklemek beni çok yıprattı. Hem senin kimyasal da olsa bı gebeliğin olmuş benim hiç olmadı hiç tatmadım o duyguyu hiç tutunmadi Bana. Rabb'im gönlüne göre versin inşallah İsteyen herkese de sana da hayırlı sağlığı evlatlar versin inşallah 🤲
ŞU MUBAREK GÜNLERDE RABBİM BEBEĞİNİ SANA BAĞIŞLASIN HAYIRLI HABERLERINI BEKLIYORUM. RABBIM SABREDENLERLE BERABERDIR SENI DE EVLADINLA MUKAFATLANDIRSIN

Erken gebelik testi hic yapmadim o yuzden yanilma paylarini bilmiyorum ama bence 4 güncük sabredin☺ regl günü kaset test yaparsınız. Su an kan vermenizi tavsiye etmem çünkü değer çok düşük çıkar daha 10 gün geçmiş üzerinden 14 gün geçmesi daha doğru sonuca ulaştırır. Bu seferde bu durumu dert edineceksiniz değerim neden düşük yükselir mi, yoksa kimyasal mi diye strese gireceksiniz. Yerinizde olsam beklerdim.
Bu arada bende silik çizgiyle öğrendim ama erken gebelik testi değildi. Reglm bir gün gecikince yapmıştım.

Erken gebelik testi hic yapmadim o yuzden yanilma paylarini bilmiyorum ama bence 4 güncük sabredin☺ regl günü kaset test yaparsınız. Su an kan vermenizi tavsiye etmem çünkü değer çok düşük çıkar daha 10 gün geçmiş üzerinden 14 gün geçmesi daha doğru sonuca ulaştırır. Bu seferde bu durumu dert edineceksiniz değerim neden düşük yükselir mi, yoksa kimyasal mi diye strese gireceksiniz. Yerinizde olsam beklerdim.
Bu arada bende silik çizgiyle öğrendim ama erken gebelik testi değildi. Reglm bir gün gecikince yapmıştım.
Maşallah Allah kucağınizi almayı da nasip etsin inşallah 🤲 iki gün sonra testi tekrarlamayi düşünüyorum eğer bir tık dhaa koyu çıkarsa ümitlenirim yok cikmassa yok demektir diye

Yok sadece 10 gün geçti. Aşırı kasik ağrılari ve göğüs ağrısı çekiyorum bı test yapayım dedim.hem bu belirtiler adetime yakın oluyordu zaten ben gebelik belirtisine yordum ve test yaptım. Ama burda okuduğum konularda kadınlar diyor ki erken gebelik testi yalanci pozitif çıkarir güvenmeyin öyle o yazıyı görünce mutlu olamadım hevesim kursakta duruyor
Canım testini gördüm sevindim bence var ama şimdi kan testi verme 4 gün daha geçsin yine yap eminim daha koyu çıkacak Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah 🌹🌹

Canım testini gördüm sevindim bence var ama şimdi kan testi verme 4 gün daha geçsin yine yap eminim daha koyu çıkacak Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah 🌹🌹
Amin inşallah 🤲 kan vermeyi şuan düşünmüyorum testte ilerleme görürsem Allah'ın izniyle o zaman kan tahlili yapacağım inşallah

Eklentiler

• 20220808_141929.jpg
    20220808_141929.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba insallah hamilesinizdir benim catlatma ignemin 11.günu benim de silik cikti 5 yildir ugrasiyorum
İnşallah siz de hamilesinizdir. Çatlatma iğnesi sonrası vücuttan vücuda değişiklik gösterir ben 4 defa yaptım çatlatma iğnesi 13. Güne kadar silik çizgi çıkıyor 14. Gün negatifi görüyordum ve herkesin dediği 14.gun adet olunur cümlesini ben çürüttüm ben her Zaman bat günümde adet oldum.

İnşallah siz de hamilesinizdir. Çatlatma iğnesi sonrası vücuttan vücuda değişiklik gösterir ben 4 defa yaptım çatlatma iğnesi 13. Güne kadar silik çizgi çıkıyor 14. Gün negatifi görüyordum ve herkesin dediği 14.gun adet olunur cümlesini ben çürüttüm ben her Zaman bat günümde adet oldum.
Hayirlisi olsun hakkımızda

Çatlamadan sonra 14. gün testi yapman yeterli canım eğer ilk 5 dakikada çıktıysa silik çizgi hamile olabilirsin tabii ki, başka bir testle yine tekrar et istersen onda da çıkarsa silik çizgi doooğru hastaneye Allah gönlüne göre versin canım :)
Net var gibi duruyor.
Hayırlı olsun …
Galeriniz açılmıyor öyleyse
Yoksa direkt galeri açılması lazım
Dayanamadım kızlar kan verdim pozitifi gördüm darısı size isteyen herkese inşallah. Rabbim aylardan sonra onca emekten sonra nasip etti çok şükür inşallah sıra sizde

Dayanamadım kızlar kan verdim pozitifi gördüm darısı size isteyen herkese inşallah. Rabbim aylardan sonra onca emekten sonra nasip etti çok şükür inşallah sıra sizde
Ay hadi gözün aydın 😇
Tedavi oldun mu belirtilerin var mıydı bi ara yaz hepsini :)
Rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla 🤲

X