Erken gebelik testi yardım

Merhaba, ben en son 8 Aralıkta adet oldum. Adet döngüm 26 günde bir. Bazen 25 oluyor. Ama yıllardır hiç 26dan ileri olmadı. 1 veya 2 kez 27 olmuştu sadece. Onun dışında hep 26dır bazen 25. Geçtiğimiz aralık ayının 18inin gecesinde ve 23ünün gecesinde korunmasız ilişki oldu. Adet olmam gereken tarih 26 günlük döngüme göre 3 Ocaktı. 2 Ocakta ve 4 Ocakta erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bugün 5 Ocak hala adet olmadım. Hala hamile olma ihtimalim var mı sizce. Testler negatif çıktı yoktur diye düşünüyorum ama bu yaşıma kadar da gebelik dışında hiç gecikmemde olmadı.O yüzden acaba mı dedim? Sizce olabilir mi,böyle bir durum yaşayan var mı?

Merhaba, ben en son 8 Aralıkta adet oldum. Adet döngüm 26 günde bir. Bazen 25 oluyor. Ama yıllardır hiç 26dan ileri olmadı. 1 veya 2 kez 27 olmuştu sadece. Onun dışında hep 26dır bazen 25. Geçtiğimiz aralık ayının 18inin gecesinde ve 23ünün gecesinde korunmasız ilişki oldu. Adet olmam gereken tarih 26 günlük döngüme göre 3 Ocaktı. 2 Ocakta ve 4 Ocakta erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bugün 5 Ocak hala adet olmadım. Hala hamile olma ihtimalim var mı sizce. Testler negatif çıktı yoktur diye düşünüyorum ama bu yaşıma kadar da gebelik dışında hiç gecikmemde olmadı.O yüzden acaba mı dedim? Sizce olabilir mi,böyle bir durum yaşayan var mı?
Yaptığınız test erken gebelik testi mi yoksa normal mi bildiğim kadarıyla normal gebelik testlerinde 1 hafta gecikmede daha doğru sonuç veriyor

Hep günü gününe oluyosanız bilemiyorum ama yine bi kaç gün sonra tekrarlamakta fayda var son ilişkiden 13 gün geçmiş 15 güne kadar ihtimal var diye düşünüyorum
Cevabınız için teşekkür ederim. Erken gebelik testlerinin hassasiyeti yüksek oluyor diyorlar. Hamilelik yoktur diye düşünüyorum ama yine de insanın aklına takılıyor olabilir mi diye

Cevabınız için teşekkür ederim. Erken gebelik testlerinin hassasiyeti yüksek oluyor diyorlar. Hamilelik yoktur diye düşünüyorum ama yine de insanın aklına takılıyor olabilir mi diye
Kesinlikle bende aynı şeyi kaç defadır yaşıyorum bi de düzensiz olduğu için adetim daha da soru işareti oluyor

Kızlar kimyasal gebelik geçirdim bitti regli olmadım kimysala gebelikte de böyle hayalet çizgiyle öğrendim acaba goruyomusunuz

Eklentiler

• IMG_20240105_164802.jpg
    IMG_20240105_164802.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 63
1 2 gun anca oluyordu hic bukadar olmadi yani kendimi bildim bileli hic olmadi kizimda adet oncesi ogrendim ama bu testtede var gibi of cok zor bu ikilem
Geçen ay düşük yaptığım gebelik testim böyleydi koydum bakın isterseniz herkez bana kafayı yemişim gibi davrandı ama doğru görmüşüm hamileymisim ama ne yazikki düşük yaptım 😓

X