Erken gebelik testi yardım

Basima ilk kez geldigi icin bilemiyorum belkide benimde oyle ama test silik cikti gec dollenme nasil oluyor ne zaman belli oluyor bilemiyorum yarin 11gun kan vericem bakayim yazarim buraya ben vajinal muayenede yaptim gebelik diyor nette yumusaklik var yuvarlak bisey parmagima carpiyor duyarlnlar cok sasiyor ama ise yariyor ilk gebeligimide oyle ogrendim oyuzden umutluyum kardesim hemsire ebe yani o soyledi rahat pozisyona gec ellerini yika vs orta parmagin yumusak biyere geliyorsa gebelik var ama sertse yok diye biraz ileride yinede yarin buraya yazarim sonuclarimi allah isteyen herkese nasip etsin 💕
İnşallah gönlünüze göre bir sonuç alırsınız ben o kadar negatif gördükten sonra umudumu kaybettim ama içim adet söktürücü de kullanmaya da el vermiyor öylece bekliyorum sjsjsj

İnşallah gönlünüze göre bir sonuç alırsınız ben o kadar negatif gördükten sonra umudumu kaybettim ama içim adet söktürücü de kullanmaya da el vermiyor öylece bekliyorum sjsjsj
Bekleyin ben cok okudum gec dollenme oldugunu bileyip bebegini sokturucu ile dusureni bence icmeyin bekleyin derim olmazsaniz bidaha kan verin

Basima ilk kez geldigi icin bilemiyorum belkide benimde oyle ama test silik cikti gec dollenme nasil oluyor ne zaman belli oluyor bilemiyorum yarin 11gun kan vericem bakayim yazarim buraya ben vajinal muayenede yaptim gebelik diyor nette yumusaklik var yuvarlak bisey parmagima carpiyor duyarlnlar cok sasiyor ama ise yariyor ilk gebeligimide oyle ogrendim oyuzden umutluyum kardesim hemsire ebe yani o soyledi rahat pozisyona gec ellerini yika vs orta parmagin yumusak biyere geliyorsa gebelik var ama sertse yok diye biraz ileride yinede yarin buraya yazarim sonuclarimi allah isteyen herkese nasip etsin 💕

Bekleyin ben cok okudum gec dollenme oldugunu bileyip bebegini sokturucu ile dusureni bence icmeyin bekleyin derim olmazsaniz bidaha kan verin
Yani yarın tekrardan kan testi vermeyi düşünüyorum ayın 8 inde randevum var o zamana kadar olmazsam zaten baya bi zaman geçmiş oluyor bilmiyorum ki valla kafayı da yicem günlerdir burda deli gibi yorum okuyırum bataklığa düşmüş gibiyim😅

Yani yarın tekrardan kan testi vermeyi düşünüyorum ayın 8 inde randevum var o zamana kadar olmazsam zaten baya bi zaman geçmiş oluyor bilmiyorum ki valla kafayı da yicem günlerdir burda deli gibi yorum okuyırum bataklığa düşmüş gibiyim😅
Valla bende oyleyim anliyorum. Bende yarin vereyim bakayim insallah pozitiftir 🤭🤌🏻

Ya canim kiyamam inan cok iyi anliyorum seni cok zor bi duygu acaba hamilemiyim acaba adet olacakmiyim anlayabiliyorum onemli degil ne kusuru 💕 insallah gec dollenmedir insallah hamileyizdir allah butun isteyen kadinlara bu duyguyu tatdirsin insallah 🤍
Canım kan verdin mi benim sonuç şimdi çıktı 105

İnsallah buraya gore hamileyim testi guzel yorumladiniz ama kanda bakalim bide 🤭 kac gun geciktin sen guzel sonuc cikmis ilkini ogrendigimde benimde 309du
Gecikmem yok daha 5 günüm var bu ay tedaviyle ilerlediğimiz için dushapton diye bi ilaç kullanıyordum doktorum o bitince kan ver demişti gecikme olmadan vermiş oldum yani☺️

Gecikmem yok daha 5 günüm var bu ay tedaviyle ilerlediğimiz için dushapton diye bi ilaç kullanıyordum doktorum o bitince kan ver demişti gecikme olmadan vermiş oldum yani☺️
Hmmm ben hic tedavi olmadim bilmiyorum oyuzden. Allahim sag saglim kucagina almayi nasip etsin. Benim umudum yok hic cunku adet olacagim zamanki seyleri yasamaya basladim goguslerim agriyor cok tuvalte gidiyorum kasik agrimda var bel bide

Yogun krem gibi akintimda cogaldi beyaz. Dun gece kasik agrim coktu uyuyamadim dedim ya damliyor resmen o kadar cok gunluk ped kullanmak zorunda kaldim

Daha önce hiç bukadar gecikmeniz oluyormuydu
1 2 gun anca oluyordu hic bukadar olmadi yani kendimi bildim bileli hic olmadi kizimda adet oncesi ogrendim ama bu testtede var gibi of cok zor bu ikilem

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-02-15-05-58-08_fa84a683d7c8aff5b9ebbb63e2b9991b.jpg
    Screenshot_2024-01-02-15-05-58-08_fa84a683d7c8aff5b9ebbb63e2b9991b.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 111
X