Erken gebelik testi

Zelzeze

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
64
35
28
Merhaba kızlar bu ay ovulasyon testi kullandım ve adetimin bitişini bir saydığımda 10. Gün yumurtlama (20 Ocak) 11. Gün ise çatlama gördüm. 3 günü değerlendirdik yumurtlama çatlama ve bir gün sonrasını. Bugün dayanamayıp erken gebelik testi aldım fakat tek çizgi çıktı. Yarında kan testi yaptırmaya gidecektim sonuç böyle olunca gitmekten vazgeçtim. Biraz üzgünüm sizce yarın teste gitmeli miyim? Bu arada beklenen adetim 5 şubatta

Yumurtlama gününüzün uzerine 14 gun sayın. O gün bat gününüz oluyor. Ona göre test yapin. Erken gebelik testleriyle degil normal kaset testlerle yapin.

Peki sizce kan testinde yarın çıkmaz mı 12. Gün oluyor?
Çıkar ama her durumda beklemeniz gerekecek. Kese görünecek, bebek görünecek, kalp atışı duyulacak. Butun bunlar zaman istiyor. Kanda bebek var dense bunlar hemen görünmeyecek. Simdi kan verirsiniz. Deger düşük çıkarsa, kimyasal mi oldu, bebek gorunmezse boş gebelik mi oldu diye telaşa girersiniz. Bekleyin biraz gecikince kaset testte cift cizgi cikarsa oyle kan testi yaptirin. Pandemi zamani cift cizgi bile yokken hem hastaneyi mesgul etmeyin hem de kendinizi esinizi riske atmayin derim ben. Biliyorum beklemek cok zor. Ama bazen mecburuz beklemeye.

Merhaba kızlar bu ay ovulasyon testi kullandım ve adetimin bitişini bir saydığımda 10. Gün yumurtlama (20 Ocak) 11. Gün ise çatlama gördüm. 3 günü değerlendirdik yumurtlama çatlama ve bir gün sonrasını. Bugün dayanamayıp erken gebelik testi aldım fakat tek çizgi çıktı. Yarında kan testi yaptırmaya gidecektim sonuç böyle olunca gitmekten vazgeçtim. Biraz üzgünüm sizce yarın teste gitmeli miyim? Bu arada beklenen adetim 5 şubatta
Ayniyiz seninleee 🤩 bende 20 ocakta gördüm ovu.21 catlama 27 ocakta doktor randevum vardi kan alip gebelige bakildi neegatifti umudumi kaybettim 20 ocaktan beri ama gecmeyen adet sancin var belim agriyo genital bölgem islakkik hissediyorum adetime 7 gün var,
8subat bat kan testi negatof cikinca unudumda kalmadi bakalim.insallah süpriz olur ikimizede her isteyene

Ayniyiz seninleee 🤩 bende 20 ocakta gördüm ovu.21 catlama 27 ocakta doktor randevum vardi kan alip gebelige bakildi neegatifti umudumi kaybettim 20 ocaktan beri ama gecmeyen adet sancin var belim agriyo genital bölgem islakkik hissediyorum adetime 7 gün var,
8subat bat kan testi negatof cikinca unudumda kalmadi bakalim.insallah süpriz olur ikimizede her isteyene
Benimde umudum kalmadı erken gebelik testim negatif çıktı bu sabah kan verdim yarın sonuç çıkacak ama umudum yok:KK43: umarım martta herşey gönlümüze göre olur ❤️

Benimde umudum kalmadı erken gebelik testim negatif çıktı bu sabah kan verdim yarın sonuç çıkacak ama umudum yok:KK43: umarım martta herşey gönlümüze göre olur ❤️
Canim ne yaptin sonucu aldinmi ? Bwnde bugün erken test yaptim böyle cikti

Eklentiler

• 20210204_163905.jpg
    20210204_163905.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 178
Adetiniz bu haftamıydı oldunuz mu ya bende adetten 7 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı umudumu kaybettm biraz 😔 haftaya perşembede adet günüm
Bayağı erken yapmışsın canım, benim 3 gün var adete yine de çıkmadı testte

İnternette mitatech gebelik testi için çıkar dediler bende yaptım ama çıkmayınca da baya üzüldüm sizde belirtiler varmı
Yani öyle aşırı belirgin birşey yok, sol kasığım ağrıyor birkaç gündür ve midem bulanıyor ara ara

X