Erken gebelik testi

Gönül isteyince malesef mantık devreye giremiyo😭saolun allah razı olsun allah isteyen herkese versin
çok ama.cok iyi anlıyorum ben sizi her ay adet olma korkusu karnın ağrıması arkasından regl gelmesi psikolojik olarak yıpratıyor.Rabbim gönlünüze göre versin bu gece sizin ive kendim için özellikle dua edeceğim..benimde 3 gün var bugün erken gebelik testi yaptım negatif yine belirtilerin de var ama bu ay yine olmadı galiba nasip

çok ama.cok iyi anlıyorum ben sizi her ay adet olma korkusu karnın ağrıması arkasından regl gelmesi psikolojik olarak yıpratıyor.Rabbim gönlünüze göre versin bu gece sizin ive kendim için özellikle dua edeceğim..benimde 3 gün var bugün erken gebelik testi yaptım negatif yine belirtilerin de var ama bu ay yine olmadı galiba nasip
Benimde vardı belirtiler ama pskilojik işte 2 tane fatklı marka erken gebelik testi yaptum ben 7 gün kala 2 sinde de cıktı kan verdim cıkmadı sonra gününde adet olsum agla agla öldüm yine allah isteyen herkese masip etsin içinde de bizlere allah bin kere razı olsun bende size dua edeceğim insallah🤲

Benimde vardı belirtiler ama pskilojik işte 2 tane fatklı marka erken gebelik testi yaptum ben 7 gün kala 2 sinde de cıktı kan verdim cıkmadı sonra gününde adet olsum agla agla öldüm yine allah isteyen herkese masip etsin içinde de bizlere allah bin kere razı olsun bende size dua edeceğim insallah

sizdende Allah razı olsun..you tubta dilek esen var o kızında imkansızmis olması doktorlar öyle demiş. ama o ay ikizlere hamile kalmış..bugün aktardan içtiklerini aldım sizde bir bakım o videoya takipteyim sizi umarım.guzel.haberlerinizi alırım

sizdende Allah razı olsun..you tubta dilek esen var o kızında imkansızmis olması doktorlar öyle demiş. ama o ay ikizlere hamile kalmış..bugün aktardan içtiklerini aldım sizde bir bakım o videoya takipteyim sizi umarım.guzel.haberlerinizi alırım
İnsallah birbirimizin haberini alırız canım. Biliyorum o kadını benim denemediğim sey kalmadı sanırım ve biraz yorgunum bu konuda malesef😏artık rabbime bıraktım hayırlısını iyisini o bilir o verir o alır onun hazinesi çok geniş bizlerede nasip eder insalah

X