ERKEN GEBELİK TESTİ

siz öyle diyince kafam karıştı ben testi iyice inceledim ışık felan da tuttum bir çicgi yoltu
siz nerde gördünüz?
Benim kuruma çizgisini görme huyum var kuzumm insaAllah hamilesindir ya. Valla okadar isterimki

Benim kuruma çizgisini görme huyum var kuzumm insaAllah hamilesindir ya. Valla okadar isterimki
teşekkür ederim ama ben gebe kalmak istemiyorum Allahım olmayanlara versin
sürtünme yollu bir ilişkim oldu bende ertesi gün hapı kullandım şimdi adetim 1 gün geçti bu testi yaptım siz silik çizgi var deyince çok şüpheye düştüm

• Beğen
Reactions: Z P
sürtünme yollu bir ilişkim oldu bende ertesi gün hapı kullandım şimdi adetim 1 gün geçti bu testi yaptım siz silik çizgi var deyince çok şüpheye düştüm
Aaa bilmiyordum kuzum ben istiyorsun sanmıştım pardon 😀Bekarmisin . Sürtünme yoluyla sanmıyorum ama tabi Allah bilir. Sen şimdi stres yapma . Stresten adetin vs gecikebilir. İnsaAllah yoktur ozaman

Kuzum ben kuruma çizgisine kadar görebiliyorum böyle bı kabiliyet var bende. Sen bana bakma.

X