Erken gebelik testi

Kuzum kist gebe kalmaya engel degilmis aslinda bi onceki yorumda etiketlemeyi unutmusum seni 😁
Bu ay hiç umudum yoktu iş değilikliği vs yaptım ama bata 7 gün kala kahverengi akıntım geldi peçeteye sildikçe bugün 5 gün kaldı bu ay kasık ağrım çok oldu hele qkıntıdan 1 gün önce yürütmiycek kadardı bakalım ya merak ediyorum ne bu diye hiç yaşamadım

Bu ay hiç umudum yoktu iş değilikliği vs yaptım ama bata 7 gün kala kahverengi akıntım geldi peçeteye sildikçe bugün 5 gün kaldı bu ay kasık ağrım çok oldu hele qkıntıdan 1 gün önce yürütmiycek kadardı bakalım ya merak ediyorum ne bu diye hiç yaşamadım
Bu ay benmde oyleydi kuzum senin ca 125 degerine bakildi mi acaba ? Benm dusukmus baska doktora gittim cikolata kisti olan kiside yuksek olur dedi bugun tekrar gidecegim

Benim ki çikolata kisti eminim 3 doktor teyitli 2 kez aşılama oldum ama tutmadı sperm yumurtaya ulaşamıyor dedi doktor ama başka bir sorum yok rahim filmi çekildim tüplerime baktılar hepsi temiz hormonlar normal eşimde de bir sıkıntı yok ama 2 yumurtalığımda çok sayıda var belki o yüzden bana engel oluyordur
Benmde tek yumurtaligimda canim bu ay benm olmadi insallah senin olur 🙏❤️

Benmde tek yumurtaligimda canim bu ay benm olmadi insallah senin olur 🙏❤️
Birde regl oldun mu akıntın durdu mu o nasıl oldu canım ben hiç böyle birşey yaşamadım 2 yıldır aradığım için bebeği artık eskisi kadar kafamda hiç belirti de aramıyorum açıkçası çok ağladım çok negatif gördüm birde aşılama ilaçları çok yordu o yüzden bıraktım böyle birşeynolunca şaşırdım

Regl oldum dun canm bugun doktora gittim klomen verdi kistin cikolataya benzemiyor diye tekrar tedaviye basladim
Birde regl oldun mu akıntın durdu mu o nasıl oldu canım ben hiç böyle birşey yaşamadım 2 yıldır aradığım için bebeği artık eskisi kadar kafamda hiç belirti de aramıyorum açıkçası çok ağladım çok negatif gördüm birde aşılama ilaçları çok yordu o yüzden bıraktım böyle birşeynolunca şaşırdım

Merhaba kuzular acil bakarmısınız

Eklentiler

• 81CE5BAC-5B97-481E-84A2-4C669481393A.jpeg
    81CE5BAC-5B97-481E-84A2-4C669481393A.jpeg
    102,7 KB · Görüntüleme: 59
Yerleşme kanaman falan oldu mu kuzum? Ne belirtin vardı
Hayır olmadı dün ben test yapmıştım belli belirsiz birşey çıktı hayalet çizgiydi hatta sadece ben görebildim arkadaşlarım yok dedi sabah bu yerleri yapınca şok oldum hemen gittik kan vermeye birde akşam çok kasıklarım ağardı göğüslerimden kollarıma doğru damarla battı hep sanki adet tarihim yarın olduğu için doktora küçük dedi 2 haftalık olabilir dedi

Ca
Hayır olmadı dün ben test yapmıştım belli belirsiz birşey çıktı hayalet çizgiydi hatta sadece ben görebildim arkadaşlarım yok dedi sabah bu yerleri yapınca şok oldum hemen gittik kan vermeye birde akşam çok kasıklarım ağardı göğüslerimden kollarıma doğru damarla battı hep sanki adet tarihim yarın olduğu için doktora küçük dedi 2 haftalık o

Canım merhaba benimde miğdem ekşiyo ağzıma acı su geliyor yumurtlama testinde tam koyuluk yakalayamadım ama yinede denedik hep adetime 7 gün var şüpheleyorum bende normalde hiç olmaz

Hayır olmadı dün ben test yapmıştım belli belirsiz birşey çıktı hayalet çizgiydi hatta sadece ben görebildim arkadaşlarım yok dedi sabah bu yerleri yapınca şok oldum hemen gittik kan vermeye birde akşam çok kasıklarım ağardı göğüslerimden kollarıma doğru damarla battı hep sanki adet tarihim yarın olduğu için doktora küçük dedi 2 haftalık olabilir dedi
Acaba belirtilerin nasıldı ve yumurtlamadan kaç gün sonra öğrendin

Reglme 5 gün kala yaptım negatif mi yoksa ikinci çizgi şüpheli mi? Böyle olan var mı

Eklentiler

• D6DE8072-2B82-4A96-A29B-4DE954658730.jpeg
    D6DE8072-2B82-4A96-A29B-4DE954658730.jpeg
    153,4 KB · Görüntüleme: 60
X