Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

shrtass

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
59
10
25
Merhaba kızlar 2 gün arayla yaptığım erken gebelik testi bunlar sizce koyulaşma varmı 2 günde hemen kan vermek istemedim bi kimyasal gebelik geçirdim çünkü yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• IMG20240130085122.jpg
    IMG20240130085122.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 188
Merhaba kızlar 2 gün arayla yaptığım erken gebelik testi bunlar sizce koyulaşma varmı 2 günde hemen kan vermek istemedim bi kimyasal gebelik geçirdim çünkü yorumlarınızı bekliyorum
Bariz koyulaşma var canısı umarım sağlıklı ilerlersiniz geri kalan sürecide 🥰❤️🧿

Kizlar bakabilirmisiniz Erken gebelik testi yaptım artimed sizce doğru cikarmi

Eklentiler

• 20240130_133938.jpg
    20240130_133938.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 167
yeni gebelikte böyle çıkması normal kan verip değerinizle emin olun istersenşz

Aynı çizgileri görüyoruz bende merak ediyorum acaba gebelik başlangıcı var mı yok mu sonucunuzu yazın inşallah güzel haber veririz 🙏

Eklentiler

• IMG_9083.jpeg
    IMG_9083.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 110
Aynı çizgileri görüyoruz bende merak ediyorum acaba gebelik başlangıcı var mı yok mu sonucunuzu yazın inşallah güzel haber veririz 🙏
Ya ben de bugün yaptım 19 aydır bekliyorum. Test sonucum böyle çıktı inanamıyorum doğru mudur acaba. O kadar alışmışım ki negatifliğe (markası days doctor)

Eklentiler

• IMG_4436.jpeg
    IMG_4436.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_4440.jpeg
    IMG_4440.jpeg
    168,7 KB · Görüntüleme: 130
Ya ben de bugün yaptım 19 aydır bekliyorum. Test sonucum böyle çıktı inanamıyorum doğru mudur acaba. O kadar alışmışım ki negatifliğe (markası days doctor)
Bence pozitif canım kuruma çizgisi değil gibi kan ver yarın inşallah güzel haber verirsin 🙏

Bence pozitif canım kuruma çizgisi değil gibi kan ver yarın inşallah güzel haber verirsin 🙏
Kuruma değil evet çünkü idrarı damlatır damlatmaz böyle çıktı🥹🥹 yarın bir test daha yapıcam duruma göre hareket edeceğim haber veririm inşallah çok teşekkür ederim 🥹🤲🏻♥️

Sizede fikir olur belki kızlar üstteki ikisi adete 4 gün kala en alttaki adet günüm yani bugün yaptığım test
IMG20240201111144_BURST002.jpg

X