ERKEN GEBELİK TESTİ

asliyann

Sıkılıyorum Sabri, bunalıyorum…
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
2.137
1.411
28
kızlar bugün reglimin 2.günü ama hala olmadım. kasıklarımda hafif sancı, göğüs hassasiyeti ve beyaz akıntım var. sabah kalktığımda üşüyorum, geceleri çok terliyorum. her seyi ben mi gebeliğe yoruyorum bilmiyorum ama bugün erken gebelik testi yaptım ve böyle çıktı. yarın yolculuğa çıkacağım o yüzden en erken çarsamba günü kan testi verebilicem. sizce var mı? gözle daha net gözüküyor ve ilk 5 dk içinde çıktı. esim psikolojimi bozduğunu söylediği için onun yanında fotografını çekemedim 😂 sonradan çektim.

Eklentiler

• IMG_1905.jpeg
    IMG_1905.jpeg
    131,7 KB · Görüntüleme: 239
  • IMG_1914.png
    IMG_1914.png
    571,9 KB · Görüntüleme: 234
  • IMG_1913.png
    IMG_1913.png
    536,3 KB · Görüntüleme: 226
  • IMG_1912.png
    IMG_1912.png
    434,9 KB · Görüntüleme: 223
insallah vardır ya. sabah ilk idrarla normal testte yaptım çıkmadı. aksam iftardan sonra erken gebelik testi yaptım böyle çıktı.

kızlar bugün reglimin 2.günü ama hala olmadım. kasıklarımda hafif sancı, göğüs hassasiyeti ve beyaz akıntım var. sabah kalktığımda üşüyorum, geceleri çok terliyorum. her seyi ben mi gebeliğe yoruyorum bilmiyorum ama bugün erken gebelik testi yaptım ve böyle çıktı. yarın yolculuğa çıkacağım o yüzden en erken çarsamba günü kan testi verebilicem. sizce var mı? gözle daha net gözüküyor ve ilk 5 dk içinde çıktı. esim psikolojimi bozduğunu söylediği için onun yanında fotografını çekemedim 😂 sonradan çektim.
Ayyy hadi hadi inşallaaahhh😍

tabi be. basim ağrıyor diyorum çok uyuyorsun ondan diyor. kolum ağrıyor diyorum çok uyuyorsun ondan diyor. 😂 artık ben de hep erken kalktım tüm gün çok yoruldum diye yalan söylüyorum 😂
Sabah akşam yatıyorsun ne yaptığın var lafını işitmemek için temizlik güzel bahane 😂😂 hele de kocam başak burcu 😁😁

Annemler beni evlenince bu evini umursamaz, kurtlansa dönüp bakmaz diye anlatırdı Allah öyle bir şaşırttı ki beni başak burcu kocaya düştüm 😂😂😂
kocamın hakkını yemeyeyim valla kaç defa işten gelip evi temizledi ben üşeniyorum diye 😂

X