Erken gebelik testi

Regliniz geçtiyse bi kan testi verseydiniz keşke eğer adetiniz düzenliyse 2 gün gecikmede süphelenebilirsiniz bence kan testi doğru yanıt verir
Canım yazımın devamı okumamışsın galiba 😄 kan verdim negatif çıktı iki gün önce acaba gec döllenme mi diye düşünmüştüm

Canım yazımın devamı okumamışsın galiba 😄 kan verdim negatif çıktı iki gün önce acaba gec döllenme mi diye düşünmüştüm

Ay pardon canım ya 😂😂😂 dikkat etmemişim ama yinede şuan 2 gün geçmiş ya belki değer yükselmiştir yani iki günde birçok değişiklik olabilir 🤭

Son düzenleme:
Kızlarrr az önce freely markasıyla tekrar yaptım sonuç bu şekildee 3 testte böyle kuruma çizgisi olmaz di mii bencee bu 15 dkkaya çıktı🥹🥹🥹

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 188
Kızlarrr bakar mısınız adetim düzensiz sayılır 30-34 gün arası değişiyor, 8-10 gün var bata, 2 tane erken gebelik testi yaptım böyle çıktı ama şu an adet olcak gibi ağrım var korkuyorum ilk hamileliğim olacak eğer olacaksa planlamıştık da
Bana da bakın kaçıncı dakka bilmiyorum ben üzüldüm 3 dk sonra çıktım gittim bakmadım sonra unuttum silik çizgi çok daha 4 gün var reglime yanılma payı çok mu negatif mi acaba

Eklentiler

• 17122516842749179688581902229520.jpg
    17122516842749179688581902229520.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 186
Bana da bakın kaçıncı dakka bilmiyorum ben üzüldüm 3 dk sonra çıktım gittim bakmadım sonra unuttum silik çizgi çok daha 4 gün var reglime yanılma payı çok mu negatif mi acaba
Canım sende de var bence. Yarın tekrar ilk idrarla yap bir daha

X