erken gebelik testim inanılmaz silik çıktı

turuncuemoji

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
111
24
26
Merhaba. Son adet tarihimiz 17-23 kasım haftasıydı. Yumurtlama haftasında 2 tane korunmasız ilişkim oldu. Korunmasız ilişki tarihlerim 29 kasım ve 2 aralık. Neyse 14 aralıkta regl olmam gerekirken olmadım ve koştur koştur hastaneye gittim kan verdim değerim negatif çıktı. Bugün 19 aralık hala regl olmadım tam 5 gün geciktim. Dün akşam 5 buçukta artımed markalı kaset testten yaptım çizgi yoktu. Bu sabah uyanır uyanmaz ilk idrarımla Miratech erken gebelik testi yaptım bu sefer sonuç fotoğraftaki oldu. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Merhaba. Son adet tarihimiz 17-23 kasım haftasıydı. Yumurtlama haftasında 2 tane korunmasız ilişkim oldu. Korunmasız ilişki tarihlerim 29 kasım ve 2 aralık. Neyse 14 aralıkta regl olmam gerekirken olmadım ve koştur koştur hastaneye gittim kan verdim değerim negatif çıktı. Bugün 19 aralık hala regl olmadım tam 5 gün geciktim. Dün akşam 5 buçukta artımed markalı kaset testten yaptım çizgi yoktu. Bu sabah uyanır uyanmaz ilk idrarımla Miratech erken gebelik testi yaptım bu sefer sonuç fotoğraftaki oldu. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Eklentiler

• IMG_2065.jpeg
    IMG_2065.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 1.547
Kaç tane başlık açıp kaç yere yazdınız cidden hangi konuya baksam bu görseli gördüm bugün 😊. Yani kan verin isterseniz çok streslisiniz galiba

Merhaba sitede yeniyim :) 1 yıllık evliyim sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz :) 28 günde regli olurum. kasım 31 de regli oldum aralık 4 te bitti. fakat aralığın 24 ünde yani 24 gün sonra yine regli oldum. 28 inde regli bitti. 1 ocakta ilişki oldu. ilişkiden 2 gün sonra sol kasıkta ani bi ağrı oldu ovulasyon testi yaptım çok net pozitif çıktı. ovulasyon pozitif çıktığında adetin 11. günüydü. bugünlerde bi tuhafım 2-3 gündür sol kasığımda ani iğne batmaları oluyor. çok sık idrara çıkıyorum. bel ağrım var ilişkinin üzerinden 2 hafta geçti kanda belli olur mu? adetime 8 gün var test yaptım siyah beyaz yaptığımda gölge şeklinde bir çizgi var

Eklentiler

• 6be83a5b-8faf-47bb-a35f-1c1d687745a0.jpg
    6be83a5b-8faf-47bb-a35f-1c1d687745a0.jpg
    190,1 KB · Görüntüleme: 660
X