Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testimde çok silik çizgi çıktı reglim 1 gün geçti normal testte negatif sonuç

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gizemkkkk35

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
14
4
26
Herkese merhaba. Reglime 3 gun kala erken gebelik testi yaptim cok silik cizgi cikti. Yaklasik 5 kisi falan gördü o cizgiyi yani var. Ama adetim bugun 1 gun geçti normal test yapıyorum negatif.. bu durumu yaşayan var mi

Normal testte çıkamayacak kadar küçüktür belki beta değeri o yüzden tekrar erken gebelik testi yap ama ilk idrarla. Eğer silik test koyulaşırsa bebiş vardır🙏🏻 Ben öyle yapmıştım

Herkese merhaba. Reglime 3 gun kala erken gebelik testi yaptim cok silik cizgi cikti. Yaklasik 5 kisi falan gördü o cizgiyi yani var. Ama adetim bugun 1 gun geçti normal test yapıyorum negatif.. bu durumu yaşayan var mi
Erken gebelik testleri çok güvenilir olmuyor. 4 gün geçmiş üzerinden olsaydı kaset testte kesin çıkması lazımdı. Beklemede kal eğer adet olmazsan kaset testi tekrarla

Bende 3 gün kaldı ama belim kasıklarım aşırı ağrıuor umarım adet sancılarım değildir bende çok istiyorum ve bu ay ovülasyon takibimi çok dikkatle yapmıştım dua edelim cümleten isteyen herkese nasip olsun inşallah...

Benimki böyle cikti

Eklentiler

• IMG_20210303_004231.jpg
    IMG_20210303_004231.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 252
X