Erken gebelik testinde 10 dk sonra silik çizgi hamilelik var mıdır?

Canım bu 10 dk içinde iyicene baktın mı az da olsa görünüyormuydu yoksa 10 dk sonra mı baktın boyle gördün. Bende erken testi yaptımstim akşam üzeri 4 gün kala ve pozitiv çıktı. Bazılarında erken görünebilir.
İlk 5 dakika bişey göremedim sonra değilim dedim bıraktım. Sonra atayım çöpe derken 9.-10. dakikada yukardan bi koyuluk başladı. 11. dakikada fotosunu çektim.

Kızlar hamilelik şüphem olduğu için ilcıma ara verdim ama hergün atmam gerekiyor normalde. Bugün şüphelendiğim ilişkinin 6.günü kanda ufak da olsa bir belirtti olmaz mı ki acaba canlar ya.eklenen adet tarihime 9gün var. Var mı erken öğrenen gebeliğini. Lütfen yardım 🙏

Merhabalar bende ayın 28 inde yumurtladım yumurtlama testiyle çift çizgiyi gördük son bir kaç gündür sağ kasığım batıyor ağrımda oluyor akıntımda çok nezaman testte çıkar adetime 6 gün var daha

Merhaba arkadaşlar, fortest marka erken gebelik testini gün ortasında yaptım. Adetime 5 gün var.10. dakikada böyle yarım silik bir çizgi çıktı. Sizce durum ne olabilir?

Eki Görüntüle 2670257
Merhaba benimde öyle çıkmıştı bende 8 gün vardı adetime silik çizgi çıktı bende de ama dün adet oldum 🙁 anlamadım hiç bişey.

X