Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

iki üç günden beri kahverengi lekeler gelmeye başladı netten araştırdım tutunma kanaması olabilir yazıyodu bende korktum doktora gittim kan testi yaptılar hiç bişey çıkmadı galiba ben psikolojik şeyler yaşıyorum

hayırlısı olsun canım ya amannnn inan bende bıktım artık Artık gelsin ya bebeklerimizz ALLAHIM sen ol de yarabbim :KK43:

merhaba kızlar.
Siteye dün yeni kayıt oldum, uzun zamandır takip ediyordum site sayesinde çok şey ögrendim. bizde 15 ekimde korunmayı bıraktık, derken adetlerim düzensizleşti. 12 kasımda doktorum adet söktürücü verdi ve ilaç sayesinde 30 kasımda adet oldum ve adetten sonra gün aşırı birlikte olmaya başladık inş. tutmuştur yada adet olana kadar tutar. daha ay sonuna cok var ve çooook merak ediyorum :KK43:

merhaba kızlar.
Siteye dün yeni kayıt oldum, uzun zamandır takip ediyordum site sayesinde çok şey ögrendim. bizde 15 ekimde korunmayı bıraktık, derken adetlerim düzensizleşti. 12 kasımda doktorum adet söktürücü verdi ve ilaç sayesinde 30 kasımda adet oldum ve adetten sonra gün aşırı birlikte olmaya başladık inş. tutmuştur yada adet olana kadar tutar. daha ay sonuna cok var ve çooook merak ediyorum :KK43:

hoşgeldin canım,inşallah herşey istediğin gibi olur,şimdiden çook heyecanlanma ya :) daha yeni başlamışsınız çalışmalara

sayfalardaki paylaşımları okudum canım hepsni bizim gbi negatip çıkıp daha sonra 10 15 gün sonra belli olyomuş ne kadar gecikti senn beklmeni tavsye edrim inş hamşşizdir kendni dinleme bu arada başka işlerle ugraş vede ilaç kullanma ne olur ne olmaz

bnm bu gün itibariyle 5 gün oluo adet üzerinden gecikme.. lekelenmede tam adet günümde oldu. bilmiyorum ya hala kasığımda batmalar oluo ama heralde adet olamadığım içindir. boşuna zaman kaybetmek de istemiyorum. senin kaç gün oluyor gecikme.. sen kan testi yaptırdınmı peki?

Arkadaşlar merhaba, ben yeni üyeyim ama aylardır takip ediyorum burayı...İlk hamileliğimi yazdığınız belirtilerle tahmin etmiştim ama yaklaşık 4 ay önce 6 haftalıkken kaybettim.Şimdi yine bazı belirtiler var ve her gün buradayım.Belirtiler gerçek mi psikolojik mi ayıramıyorum artık:KK43:

iki üç günden beri kahverengi lekeler gelmeye başladı netten araştırdım tutunma kanaması olabilir yazıyodu bende korktum doktora gittim kan testi yaptılar hiç bişey çıkmadı galiba ben psikolojik şeyler yaşıyorum

bende aynı durumdayım. peki senin adetin kaç gün geçti.. kasık ağrısı falan var mı? ben ilk defa böyle oldum.. o yüzden çok şaşkınım..kan testim 0.2 çıktı yani geç döllenme olsa bile çıkmazmıydı? bnm tam adet günü 1-2 damla kahverengi leke sonra bitti. gelen giden yok. lekelenme olduktan 2 sonra yaptırdım test negatif işte.. hayırlısı artık acaba beklesemmi yoksa doktorun dediği ilaçlara başlasammı?

Arkadaşlar merhaba, ben yeni üyeyim ama aylardır takip ediyorum burayı...İlk hamileliğimi yazdığınız belirtilerle tahmin etmiştim ama yaklaşık 4 ay önce 6 haftalıkken kaybettim.Şimdi yine bazı belirtiler var ve her gün buradayım.Belirtiler gerçek mi psikolojik mi ayıramıyorum artık:KK43:[/Q

Allahım sabır versin canım ,inşallah gerçektir canım ve hamilesindir,nasıl belirtiler var ve adet zamanın ne zaman

Teşekkür ederim ila46.Allah kimseye yaşatmasın çok zormuş kaybetmek çok... Adetime 5 gün var henüz ama geçen adetim bittiğinden beri kasık ve bel ağrım var sivilcelenme kirpiklerde karışıklık şimdi de karnımda batma oluyor ara ara elektirik çarpması gibi tuhaf...2 gün önce idrar testi yaptım ama negatif:KK43:

değerli bayan arkadaşlarım benim 10 aralıkta adetim bitti 12 aralıkta eşimle ilişkide bulunduk 12 13 ve 14 aralıkta üst üste içime boşaldı.. gerekeni yaptık anlayacağınız üzere şimdi ise sıkıntı şu ki benim o günlerde cinsel isteğim yüksek ti sanırım yumurtlama dönemindeydim 5 gündür sol kasığım da bir ağrı var ve hamileymişim gibi hissediorum göğüslerimde renk değişimide var ama test için erken diye düşündüm yardımcı olursanız sevinirim....!:KK49::KK16: allah herkesn gönlüne göre versin...

değerli bayan arkadaşlarım benim 10 aralıkta adetim bitti 12 aralıkta eşimle ilişkide bulunduk 12 13 ve 14 aralıkta üst üste içime boşaldı.. gerekeni yaptık anlayacağınız üzere şimdi ise sıkıntı şu ki benim o günlerde cinsel isteğim yüksek ti sanırım yumurtlama dönemindeydim 5 gündür sol kasığım da bir ağrı var ve hamileymişim gibi hissediorum göğüslerimde renk değişimide var ama test için erken diye düşündüm yardımcı olursanız sevinirim....!:KK49::KK16: allah herkesn gönlüne göre versin...

işte tam bende de bunlar var canım yaaa :KK43: iki arada bir derede kaldım geçen ayda adetim 10 gün kadar geçikmiş fakat sonra gelmişti. bugün eşime idrar testi alalım mı ki diye sordum yine pisikolojin bozulacak dedi gülerek sinirlendim bende kalbini de kırdım ama bu sefer daha yoğun hissediyorum sanki şimdi moralimde bozuldu iştende çıktım :KK43: :'( çok sıkıldım çok

işte tam bende de bunlar var canım yaaa :KK43: iki arada bir derede kaldım geçen ayda adetim 10 gün kadar geçikmiş fakat sonra gelmişti. bugün eşime idrar testi alalım mı ki diye sordum yine pisikolojin bozulacak dedi gülerek sinirlendim bende kalbini de kırdım ama bu sefer daha yoğun hissediyorum sanki şimdi moralimde bozuldu iştende çıktım :KK43: :'( çok sıkıldım çok

canım benimde duygularım çok yoğun ya sanki hamile gibi dvranıorum bildiğin oturup kalkarken falan bide sol kasıgım çok agrı oluo bilmiorum napıcam :KK43:

canım benimde duygularım çok yoğun ya sanki hamile gibi dvranıorum bildiğin oturup kalkarken falan bide sol kasıgım çok agrı oluo bilmiorum napıcam :KK43:

gerçekten çok benzer durum canım benimde sol kasığımda sıklıkla ağrı oluyor geçen ay hiç böyle bir sıkıntım olmamıştı ama adetim geç geldiği için bir kaç kere test aldım negatif çıktı zaten kan testi de yaptırdım oda aynı ama bu ay daha farklı sanki :KK43: allah yardımcımız olsun psikolojikte olabilir kafayı yiyeceğim valla :KK43:

gerçekten çok benzer durum canım benimde sol kasığımda sıklıkla ağrı oluyor geçen ay hiç böyle bir sıkıntım olmamıştı ama adetim geç geldiği için bir kaç kere test aldım negatif çıktı zaten kan testi de yaptırdım oda aynı ama bu ay daha farklı sanki :KK43: allah yardımcımız olsun psikolojikte olabilir kafayı yiyeceğim valla :KK43:

rabbim hepimiz için en güzelini hayrlısını versn canım takma o kadar kafaya bende çok istiorum ama işte.. nasip sıkma canını oluruna bırak :KK42::KK42:

rabbim hepimiz için en güzelini hayrlısını versn canım takma o kadar kafaya bende çok istiorum ama işte.. nasip sıkma canını oluruna bırak :KK42::KK42:

amin canım inşallah nasip etsin bize de siz ne kadardır istiyorsunuz... ben sıkıntılıyım biraz seni de sıkmamışımdır umarım :KK42: :KK42: allah hayırlısını versin hepimize :)

kızlar herkese iyi akşamlar önclikle allah tüm isteyenlere hamileliği nasip etsin inşallah aranızda yasmin kullanan varmı ?

X