Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhaba arkadaşlar umarım yardımcı olursunuz bana, adetime 3 gün var
Bu sabah başlayan sağ kasığımda atma hissiyle uyandım ilerleyen saatlerde sancıya dönüştü çok şiddetli değil ama rahatsız edici.
Göğüslerimde sızlıyor dokununca
Beyaz ve kokusuz akıntım var aşırı denecek kadar
Sizce hamile olabilir miyim :110:
Geçen ocakta klomen tedavisi aldım ve kist oldu sonra kistler geçti doktor şubat ayında dinlen dedi pek aklımda da yoktu ama değerlendirdik yumurtlama günlerini

Kızlar sizde nasıl hamilelik belirtileri var , ben hamileyim ama hiç bir belirti yok, sadece göğüslerim cok az şiş ve bu gün ilk defa önce sol sonra sağ göğsüm ağrıdı.

Kızlar bende bazal vücut ısımı ölçüyorum ayın 18inde yumurtlamam oldu ve biz bu günleri degerlendirdik ancak hala ölçüyorum vücut ısım 36.4 çıkıyor ve ara ara 36.5 e çıkıyor hamileliğinde vücut ısısını ölçen anneler gebelik için bu vücut ısısı düşük mü

Arkadaslar merhaba. Batim 4 martti 2gun gecti ama ne sancim ne agrim goguslerim bile agrimiyo. Akintim yok. Ovu testim dun pozitifti bugncnegatif ne diyosunuz bilgisi olan var mi

Arkadaslar merhaba. Batim 4 martti 2gun gecti ama ne sancim ne agrim goguslerim bile agrimiyo. Akintim yok. Ovu testim dun pozitifti bugncnegatif ne diyosunuz bilgisi olan var mi
Benimde bata 2gün var az önce test yaptım silik çizgi çok net değil ama var olduğu belli hastalığa dair hiç belirtim yok hamilelikte belirtim bi gögüslerimde ağrı var kan testi yaptırmayı düşündün mü

Benimde bata 2gün var az önce test yaptım silik çizgi çok net değil ama var olduğu belli hastalığa dair hiç belirtim yok hamilelikte belirtim bi gögüslerimde ağrı var kan testi yaptırmayı düşündün mü
Erken diyorum henuz belki gecikmisimdir 2gun gecti sonucta 5 gun 6 gun geciknce test yapimdiyorum en azndn hayal kiriklgna ugramam gogsunde nasi bi agri var dokunamicak kdr mi. Bu arada hayirli olsn Allah tamamina erdirsin kminsallah :) bnm sadce hafif bi sisme var gogsumde suands farkettim ama agri desen i ih bilemedim

X