Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Adetime 3 gün kala kahverengi çok az bi leke geldi bulanık bi renkte. Adetim başlıyor sandım. Bekledim bekledim devamı gelmedi yerleşme kanamasıymış meğer.
Hmm hayrlı ı olsun canım bende korunuyordum bıraktım bu ay hamıle kalma ihtımalım nedır acaba adet oldgmda bırakmıştım perşembe adet gunum bakalım ne olacak bı kaç gundur bel ve şıddetlı kasık agrım vardı bugun rahat gbııyım bıraz bakalım ne olcak

Kızlar yardimci olursaniz sevinirim.adetime 5 gun var ama şiddetli derecede bel agrim var sol yumurtaligim cok agriyo gebe kalmak icin tedavi goruyorum.goguslerim normalde her ay adetimden 8 gun once şiser ustune yatamazdim.simdi goguslermde bisey yok ama bel agrim cok siddetli gebe olma ihtimalim.nedir.

Kızlar yardimci olursaniz sevinirim.adetime 5 gun var ama şiddetli derecede bel agrim var sol yumurtaligim cok agriyo gebe kalmak icin tedavi goruyorum.goguslerim normalde her ay adetimden 8 gun once şiser ustune yatamazdim.simdi goguslermde bisey yok ama bel agrim cok siddetli gebe olma ihtimalim.nedir.
Kişiden kişiye degısıyor canım bn hmılelığımde cok agrım vardı sureklı adet oldum dıodum bısey yok sonunda hamile oldgmu öğrendım kasık agrısı falan oluyo rabbım gonlune gore versın suan bende senın gıbıyım kasık agrım dehşet mıgde bulantm var bımde persembe gunu adetm durumunu banada soyle olur mu

Kişiden kişiye degısıyor canım bn hmılelığımde cok agrım vardı sureklı adet oldum dıodum bısey yok sonunda hamile oldgmu öğrendım kasık agrısı falan oluyo rabbım gonlune gore versın suan bende senın gıbıyım kasık agrım dehşet mıgde bulantm var bımde persembe gunu adetm durumunu banada soyle olur mu
Bu 3.tedavim daha oncelerdede bu agrilqri yasadim ama sonu hüsrandı sacmalik ama kendi kendime evde limon testi bile yaptim relax olmakta fayda var umitlenmiyorum bu sefer hic bundan oncekilerde cok umitlendim heveaim kursagimda kaldi.haber veririm cnm ama negatif olucak bence

merhaba kizlar araniza yeni katildim yeni evliyim cocuk istiyoruz ve ilk defa bu ay denedik
yumurtlama gunumden 2-3 gun sonra goguslerimde hassasiyet agri ve doluluk hissi basladi normalde adetimden bu kadar once baslamazdi
suan adetime 4-5 gun var surekli idrara cikiyorum karnimin altinda sertlik var koku alma duyum artti gogus hassasiyeti hala devam ediyor surekli yorgun ve uykulu hissediyorum 7 gun kala test yaptim negatif cikti sizce hamile miyim??:eek:

Bu 3.tedavim daha oncelerdede bu agrilqri yasadim ama sonu hüsrandı sacmalik ama kendi kendime evde limon testi bile yaptim relax olmakta fayda var umitlenmiyorum bu sefer hic bundan oncekilerde cok umitlendim heveaim kursagimda kaldi.haber veririm cnm ama negatif olucak bence
Tam umıdın kesıldıgınde rabbım nasıp edıyor sanada nasıp edevek inş . önvekı hamılelğimi beklerken bende cok test yaptım lımon camasır suyu karbonat sırke :KK48: ben o hamıleleıgımde artık ümidimi kesmiştim öncesınde dusugum vardı sonra hamılelıgım geceıkınce hamıle kalamayacagım herlde dıye doktordan randevu aldım sonrada ne olur ne olmaz dıe kan verdım kanda 1. Lı deger cıktı ebe hamıle degılsın bu degerde yukselmez dedı neyse adetmn 2.gnu hala olmadım ıdrarda yaptım bıde ne goruyum hamıleyım tekrar kan verdım degermde yukselmiş yanı tamamen umıdımı kestgm anda bıde baktım hamıleyım .En buyuk belırtım adet sancısydı kac kere aha oldum deyıp bakıyordum tık yok

merhaba kizlar araniza yeni katildim yeni evliyim cocuk istiyoruz ve ilk defa bu ay denedik
yumurtlama gunumden 2-3 gun sonra goguslerimde hassasiyet agri ve doluluk hissi basladi normalde adetimden bu kadar once baslamazdi
suan adetime 4-5 gun var surekli idrara cikiyorum karnimin altinda sertlik var koku alma duyum artti gogus hassasiyeti hala devam ediyor surekli yorgun ve uykulu hissediyorum 7 gun kala test yaptim negatif cikti sizce hamile miyim??:eek:
Hoşgeldın öncelıkle rabbım gonlune gore versın . testı cok erken yapmişsn adet gecıkmeden once kanda bellı olur ama ıdrarda olmaz bıraz beklemenı tavsıye ederım bıde hamılesındır dıye dıyemem umıtlendrmıiş olurum . belırtıler pskolojıkde olabılıyor ama tabı sen kendını daha ıyı bılırsın yınede beklemekte fayda var

Mrb arkadaşlar adetime 4 gün var erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı ama sol kasigimda ağrı var tedirginim sizce ne yapmalıyım??

Mrb arkadaşlar adetime 4 gün var erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı ama sol kasigimda ağrı var tedirginim sizce ne yapmalıyım??
Erken gebelık testı ne oluyor . hamıleykende oluyor o sancı eger hamıleysen de korkacak bısey yok canım kanama faln olursa dktra gıt adet haftası oldgu için oluo sancı sanırım benım hamıleleıgmdede olmustu

Erken gebelık testı ne oluyor . hamıleykende oluyor o sancı eger hamıleysen de korkacak bısey yok canım kanama faln olursa dktra gıt adet haftası oldgu için oluo sancı sanırım benım hamıleleıgmdede olmustu
Yani normal gebelik testlerinden daha hassas adete 5-6 gün kala gosteriyo eğer hamilelik varsa.ya ara ara sancı giriyor ani kalktığımda falan batma oluyor.3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim o yüzden korkuyorum

Yani normal gebelik testlerinden daha hassas adete 5-6 gün kala gosteriyo eğer hamilelik varsa.ya ara ara sancı giriyor ani kalktığımda falan batma oluyor.3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim o yüzden korkuyorum
Bendemı yapsam ondan acaba sabırsızım fıyatı ne kadar

kızlar,
gebelik belirtisi olarak kasık batması yaşayanlar bunu tarif eder misiniz.
iğne batması gibi mi oluyor.regl sancısı gibi mi.
2 gündür de sağ kasığıma sık sık iğne batması hissi yaşıyorum.
deneyimli arkadaşlar lütfen cevap verin.

kızlar,
gebelik belirtisi olarak kasık batması yaşayanlar bunu tarif eder misiniz.
iğne batması gibi mi oluyor.regl sancısı gibi mi.
2 gündür de sağ kasığıma sık sık iğne batması hissi yaşıyorum.
deneyimli arkadaşlar lütfen cevap verin.
Benım ıkısıde olmustu bırden sancı gbı batıyordu .Adet sancısı gbıde oldum

X