Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kizlar gebelik testi markasına göre silik çizgi fark eder değil mi dun freegly yaptım iki tane çok çok silik çizgi ilk 5 dakikada belli oldu ışığa tutunca ancak belli oluyordu. Bu aksam da first diye bir marka aldım ilk 5 dakika goremeidm ama yarım saat icinde yine belli belirsiz oldu yarım saat sonra baya Belirgin oldu kafam iyice karıştı 🤔

Insallah vardir ☺️Siz de belirti var mı peki gerçi adet belirtisine de çok benziyor
Canım benim her zamanki gibi adet belirtilerim var o yüzden umudum yok vücudumu çok iyi tanıyorum adetten Bir hafta önce şişkinlik göğüs ağrıları adet sancılara başlıyor bu ayda yine böyle adet sancısı gibi ağrı gebelikte de oluyormuş ama benim ateş basmalarım adet belirtilerim hepsi var o yüzden umudum yok

Canım benim her zamanki gibi adet belirtilerim var o yüzden umudum yok vücudumu çok iyi tanıyorum adetten Bir hafta önce şişkinlik göğüs ağrıları adet sancılara başlıyor bu ayda yine böyle adet sancısı gibi ağrı gebelikte de oluyormuş ama benim ateş basmalarım adet belirtilerim hepsi var o yüzden umudum yok
Benim de dün regl sancısı başladı şu anda baya baya arttı daha 4 gün var ama sanki wcye gitsem adet olacakmisim gibi hissediyorum

Benim de dün regl sancısı başladı şu anda baya baya arttı daha 4 gün var ama sanki wcye gitsem adet olacakmisim gibi hissediyorum
Benim hep böyle olduğunda regl oldum canım inşallah sen olmazsın gerçi burada yazanlara göre adet sancısı olsa bile gebe olanlar var

Benim hep böyle olduğunda regl oldum canım inşallah sen olmazsın gerçi burada yazanlara göre adet sancısı olsa bile gebe olanlar var
Şimdi erken gebelik testi yaptım şüphe olmayacak sekilde negatif ben elendim bu ay , sıra hazirana 😊 inşallah sizin vardır 😊

Eklentiler

• 20240520_064900.jpg
    20240520_064900.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 35
Merhabalar dün ilk anda yaptığım gebelik tesitm pozitifti buraya da resmini atmıştım. Bu sabah yaptığım ALBI markali test negatif çıktı. Yani nasıl oldu anlamadım çünkü çizgi ilk anda çıkmıştı ve kuruma çizgisi değildi.. 🙄🙄 daha önce albi marka kullanan var mı?

Kızlar merhaba, sat 7 nisandı mayıs ayında adet görmedim, gebelik testi yaptım çıkmadı kan verdim çıkmadı ben de tarlusal aldım adet görebilmek için. Ovulasyon testi almıştım adet gördükten sonra kullanmaya başlayacaktım. Şuan dün tarlusal kullanmamın 5. Günüydü yani bitti. Dün öylesine denemek için ovulasyon testi yaptım. Bu şekilde pik çıktı, bugün yaptım bugün ilaç içmedim bitmişti yani, bugünde aynı bu şekilde pik çıktı. Kafam karıştı ilk kez kullanıyorum, acaba tarlusal dan dolayı mı böyle pik gösteriyor? Yoksa ben yumurtluyor muyum?

Arkadaşlar hayırlı akşamlar cümleten,5 gün önce yumurtlama tarihimdi koyu çizgi olup siliklesti,yumurtlama tarihi üzerinden 14 gün geçince adet oluyorum fakat bugün 5 gün geçti.Koyu kahverengi leke geldi.Ustune koyu bordo renk kanama oldu.Lh testlerinde ikinci çizgi damlatinca hamilelik ve yumurtlama durumlarında hızlı yükseliyor bunda da hızlı yükseldi.Yani ya yerleşme kanaması yada düşük yapıyorum gibi.Sizlerde yerleşme kanaması nasıldı geçirenler.

Reglime 2 gün var bugün kanamam oldu açık renk tam kırmızı değil ped taktım sonrasında kahverengi lekeler gördüm.Asetim düzenlidir normalde sizce ne bu

X