Erken hamilelik belirtileri ve Beta Değeri

Muhakkakki haber vereceğim. Cuma saat 13:30 da dua edelim inşaAllah. Sağlıkla sıhhatle haberler alalım. Rabbim bizleri mutlu etsin. İsteyen herkese Cenabı Rabbim nasip etsin inşaAllah

Ahh evet kese ve bebek gorundu 4 hafta 6gunluk cok sukur hamdolsun. Haftaya kalp atisi dinlemeye gidicem. Sadece cikolata kistim vardi o buyumus 5 cm olmus. InsaAllh sizde guzel haberler alirsiniz. Siz ne zaman gidiceksiniz?
Çok şükür çok sevindim sizin adınıza sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun. Bende haftaya Cuma gününe randevu alabildim sabah 9 da gidicem inşallah güzel haberler alırım 🥰

Çok şükür çok sevindim sizin adınıza sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun. Bende haftaya Cuma gününe randevu alabildim sabah 9 da gidicem inşallah güzel haberler alırım 🥰
Çok teşekkür ederim. Dualarım sizinle. Eminim sizde güzel haberler alacaksınız. Haftaya cuma bende kalp atışı dinlemeye gideceğim. Çok şükür. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah

Merhaba hamileliğinizi öğrenmeden önce akıntı var mıydı acaba
Merhaba evet normalde çok akıntım olmaz yumurtlama döneminde olurdu ve biterdi . Bu defa yumurtlama gününden itibaren yoğun akıntı oldu bir de hamile kaldığım zaman ramazan ayıydı gündüz su içmememe rağmen gün içinde 3-4 defa idrara çıkmaya başlamıştım ondan da şüphelenmiştim

Merhaba evet normalde çok akıntım olmaz yumurtlama döneminde olurdu ve biterdi . Bu defa yumurtlama gününden itibaren yoğun akıntı oldu bir de hamile kaldığım zaman ramazan ayıydı gündüz su içmememe rağmen gün içinde 3-4 defa idrara çıkmaya başlamıştım ondan da şüphelenmiştim
Sorması ayıp akıntınız nasıldı bend beyaz bir akıntı var kremsi

X