Erken hamilelik şüphelerime bakar mısınız

Merhaba benimde 27 ocakda adet olmam lazmıdı olmadım 20 ocakda lekelenme oldu bitdi 1 gün 5 şubatdan bugüne kadar kahve rengi akıntı oluyor az az adet sancısı gibi sancı var ama olmuyorum saoldaki 3 lü test bir kaç günün testi sağdaki test bugün olan sizce gebelik ola bilirmi
hamilesin canımm silik çizgi cok bariz görünüyor, kahverengi lekelenme yerleşme kanaması diye biliyorum

Merhaba benimde 27 ocakda adet olmam lazmıdı olmadım 20 ocakda lekelenme oldu bitdi 1 gün 5 şubatdan bugüne kadar kahve rengi akıntı oluyor az az adet sancısı gibi sancı var ama olmuyorum saoldaki 3 lü test bir kaç günün testi sağdaki test bugün olan sizce gebelik ola bilirmi
Kan verin bence benimde böyleydi negatif cikti

10 ocak son adet tarihim 25 ocak yerleşme kanaması yaşadım 2 gün sürdü açık kahverengi başlayıp rengi daha da açıklaşarak sonlandı çizgi şeklinde peçeteye sildikçe geldi.aynı zamanda beyaz akıntı yaşadım.bugün oncomed kaset gebelik testi yaptım ama negatif çıktı.testi erken mi yaptım?adetimin geçmesini bekleyeceğim ama bi yandan da yanılıyor muyum diyorum tahminleriniz neler??bu arada ara ara karnımda batmalar oluyor gece bayılacak gibi oldum hemen şeker yedim
Merhaba bende 28 ocak son adet tarihim ve şuan yine oldum ilk defa böyle erken oluyorum normalde çok ağrılı geçerdi ama fazla ağrım yok bel ağrısı var 2 gündür acaba bende de yerleşme kanaması mı oldu test yaptım tek çizgiydi lütfen birisi birley söylesin🥹

10 ocak son adet tarihim 25 ocak yerleşme kanaması yaşadım 2 gün sürdü açık kahverengi başlayıp rengi daha da açıklaşarak sonlandı çizgi şeklinde peçeteye sildikçe geldi.aynı zamanda beyaz akıntı yaşadım.bugün oncomed kaset gebelik testi yaptım ama negatif çıktı.testi erken mi yaptım?adetimin geçmesini bekleyeceğim ama bi yandan da yanılıyor muyum diyorum tahminleriniz neler??bu arada ara ara karnımda batmalar oluyor gece bayılacak gibi oldum hemen şeker yedim
Bende yerleşme kanaması olmadı olması gereken regl bitmesi gereken günde tablet test yaptım 2 çizgi cıktı sonrasında kan testi verip pozitif sonucu gördüm 7 ocak son regl tarihimdi ben 6 şubatta öğrendim

2 Ocak adet başlangıç 5 Ocak bitiş
27 Ocak başlangıç 30 Ocak bitiş
22 Şubat başlangıç görünüyor ne zaman test yapmalıyım

X