Menopoz Erken Menopoz ve fsh

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Hastalığı ne kuzeninizin
Dr. Buğra buyrukçu isimli doktor benim kuzenimin 34 bin lirasını yedi yumurtalığı olmadığı halde umut verip olacak diyip bir tahlil bile yapmadan sadece 15 günde bir para aldı . Kimsenin ahı kimsede kalmaz eğer okursan bunu haram zıkkım olsun o paralar

Merhabalar, Ben Gülnaz. Bekarım. 44 yaşındayım. Geçen yıl amh ve hormonlarıma baktırmıştım. Çok zamanınız yok demişti doktorum. Bu ay da ilk kez adet düzensizliğim oldu. Bugüne kadar hiç adet düzensizliğim olmamıştı. İlk kez 15 gün geçti. Menapoz korkum hat safhada. Doktora gitmek için bekliyorum belki gelir diye umudum. Hayatımı birleştirmek istediğim insanla bir yıl olmadı tanışalı. Bu durumda nasıl davranır bilmiyorum. Çok tedirgin ve duygusalım şu an hiç gücüm yok. Bir yıldır evlensemde evlenmesemde yumurta nakli ile bile olsa bebek sahibi olmak ister miyim? gibi soruları sürekli kendime soruyorum. Hayat bu yaşa kadar benim için çok zordu. Bundan sonrası için gücüm olur mu bilmiyorum. Bu durumla yüzleşeceğimi bile bile okumadığım yöntem metod kalmadı. Prp bebek sahibi olmak isteyenler için bir umut. Ama ben daha hayatımı biriyle birleştirebilecek miyim onu bile bilmiyorum. Şu aşamada menapoz başlarsa nasıl mücadele edicem onuda bilmiyorum. Benim durumumda olup mücadele eden var mı diye yazmaya karar verdim. Herkese öncelikle sağlıklı günler mutlu bir yaşam dilerim.

Merhabalar, Ben Gülnaz. Bekarım. 44 yaşındayım. Geçen yıl amh ve hormonlarıma baktırmıştım. Çok zamanınız yok demişti doktorum. Bu ay da ilk kez adet düzensizliğim oldu. Bugüne kadar hiç adet düzensizliğim olmamıştı. İlk kez 15 gün geçti. Menapoz korkum hat safhada. Doktora gitmek için bekliyorum belki gelir diye umudum. Hayatımı birleştirmek istediğim insanla bir yıl olmadı tanışalı. Bu durumda nasıl davranır bilmiyorum. Çok tedirgin ve duygusalım şu an hiç gücüm yok. Bir yıldır evlensemde evlenmesemde yumurta nakli ile bile olsa bebek sahibi olmak ister miyim? gibi soruları sürekli kendime soruyorum. Hayat bu yaşa kadar benim için çok zordu. Bundan sonrası için gücüm olur mu bilmiyorum. Bu durumla yüzleşeceğimi bile bile okumadığım yöntem metod kalmadı. Prp bebek sahibi olmak isteyenler için bir umut. Ama ben daha hayatımı biriyle birleştirebilecek miyim onu bile bilmiyorum. Şu aşamada menapoz başlarsa nasıl mücadele edicem onuda bilmiyorum. Benim durumumda olup mücadele eden var mı diye yazmaya karar verdim. Herkese öncelikle sağlıklı günler mutlu bir yaşam dilerim.
Dün doktora gittim nihayet... O söylemeden menapoz başladı sanırım dedim. Adetim yaklaşık 20 gün gecikti dedim. Hamile olabilir misiniz diye sordu. Yok dedim ihtimali bile yok. Üstten ultrason ile baktı alttan vajinal akıntı var mı yüzeysel görmem lazım dedi. Evlenirsen normal yollarla tüp bebek deneyelim dedi bana. O kadar mutlu çıkmıştım oradan. Ama vajinal akıntının dışarıdan göründüğünü söyledi. Vajinal akınıt sebepleri nelerdir? Hafif kahverengimsi. Bekar olduğun için smear yapamam dedi bana. Adet gecikmesinin nedenlerini saydı. Hormonlara bakacak. HPV den bile şüphelenirim otellerde banyo havlularından bile geçebilir dedi. En son Hatayda kendi havlumu yere düşürünce otelin havlusunu kullanmıştım. Onun harici bir durum olmadı. Hep evdeyim. erkek arkadaşım yurt dışında Ağustos ta gelecek. Pandemi süreci gelemedi sadece netten görüştüm. Bir cinsel ilişkim olmadı. Bu adet neden gecikti o zaman? Menapoza daha var sende merak etme dedi bana doktor. Şimdi hem adet neden gecikti hem de bu vajinal akıntı neden oldu ona kafa yoruyorum. Tarlusal isimli bir ilaç verdi kullanan var mı?

Bende adil hocaya gidiyorum ve hayatımda tanıdığım en naif insan o kadar faydasını gördüm ki anlatamam ..... burda boyle yazmak ne kadar doğru şifayı veren Allah insanlar vesile olur ...ama size faydalı olmayan başkasına olabilir ...ben kendisine minnettarım. ..erken menapozu onun sayesinde yendim

Şiddetle buğra adil hocaya gidin derim bizim gibi hastalar için zaman çok önemli kaybedecek zaman yok ...ihmal etmeyin en azından görüşün kendisiyle

Ankara da kısırlık tedavisi veren popüler bi doktor. Yakın akrabalarım da şuan tedavi görüyor medyada sürekli alkış tutuluyor gerçekten tedavi olan gerçek arkadaşlara ulaşıp bilgi almak istiyorum bende.
Ben tedavi görüyorum her zaman cevap veririm

Merhaba ben tüp bebeğe başladım bakalım ne olacak 1 yumurta var geriden gelen olur inşallah siz de durum nedir

Merhaba ben tüp bebeğe başladım bakalım ne olacak 1 yumurta var geriden gelen olur inşallah siz de durum nedir
Ben daha 6.seanstayım beklemedeyim Rabbim emeklerinizin karşılığını sağlıklı sıhhatli bir evlat olarak versin inşaAllah

X