Erken menopoza girip bitkisel kürlerle hamile kalanlar??

Hayıt la testere dişli yi karıştırıp mi içtin ayrı ayrı mı. Güvenilir yerden mi almıştın bitkileri de etki etmedi
Öncelikle evet güvenilir bir aktardan almıştım, hepsi paketli ve yeni mahsül olması çok önemli. Benim kullanım şeklim farklı olabilir ama ben sabah kahvaltıdan bir saat sonra hayıt tohumunu içtim, öğleden sonra da saat üç gibi tekrar içtim. Akşamları da testere dişli aslan pençesini içtim. Akşamları pek yemek yemediğim için böyle yaptım ama akşam yemeği yiyorsanız üzerinden en az iki saat geçmesi gerekiyor buna dikkat edin lütfen.

Soğuk sıkım çörekotu yağını da sabah aç karnına kafama diktim resmen. Yine sabah bu çörekotu yağının üstüne çörekotu-bal-polen- tarçın karışımını bir kaşık alıyorum. Şimdi regl olunca otları bıraktım, vücut biraz dinlensin regl döneminde diye düşündüm. Ancak çörekotu yağını ve diğer karışımı bırakmadım, yumurta gelişimi için onlar çok önemli çünkü.

Bende 29 yaşındayım 8 sene oldu menopoza gireli. Fsh değerim on gün önce baktırdım 110 Amh 0.03. Bence umudunu kaybetme Fsh değerin çok Yüksek değil. Soğan kürüne başla daha doğrusu İbrahim Saraçoğlunun önerdiği kürleri yap. Saraçoğlunun Asistanıyla görüştüm çok umut verdi. 40-45 yaşındaki hastalarımız bu kürlerle gebe kaldılar dedi. Allah şifa versin canım

Merhaba, hangi kürler bunlar?

X