erken süren adett???

buket:d:d:d

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
56
15
slm arkadaşlarr uzun süredirr sizlere yazmıorumm amaa süreklii takip ediorum... bendee bebek istiorum 5 aydan berii adetlerim 29 günde bir oluyorr ve 3 gün süürüyor bu ay adetime 10 gün kalaa kasıklarımda ağrılar başladııı ara araa girioduu adetime bir gün kaladaa 21 şubat akşamı hastalandım ve dün akşam adetim kesildii yani 1 gün 1.5 gün sürdüü sizcee neden olabiirr daha önce hiç bu kadar kısa sürmemiştii yardım ederseniz sevinirimm....

Canım hormonsal olabilir...Neden kadın doğum uzmanına gitmiyorsun..Bunları ihmal etmemelisin.bak 1,5 gün sürüyormuş bu normal değilki canım..Pazartesi doktora gitmelisin..hem gebe kalma sürecinide hızlandırırsın böylece canım

tşk ederim cnm cevap yazdığın için.. ilk defa 1.5 gün sürdü daha önceleri 29 gnde bir adet oluyordum ve 3 gün sürüodu dr normal demişti ama bu sefer 1.5 günde bitti üstüne görmee dedi bazı kişiler amaa üstüne görmede sanırım lekelenmee oluyomuş adetim ne çok geldii ne de azz normaldii yanii kafam karıştııı....

Canım benim yengem 2 ay normal adet oldu 4 gün sürdü ama 3.ay olmayınca test yaptırdı.2,5 aylık gebe çıktı:) Şimdi bebişi var.
Sen yarin bir test alsana canım hem içinde rahat eder..

barzeycim inş. canım ya ağzından bal damlıor:roflol: keşke dediğin gibi olsa çok istiorum bebeğim olsunn saolasın içimi rahatlattın Allahım tüm isteyenleree versin beklemek çok zorrr adet olunca ümidimi kesmiştim inş. dediğin gibidir :nazar:

Merhaba Barzey Ben Yeni üyeyim önce Slm.bana Yardimci Olurmusun
Ben Heray 28 Gün üzerine Regli Olurum. Gecen Ay 25 De Oldum.bu Ay 26.gün Olmadim. Baya Belim çok Ağirdi Midemde Yanma Var Hafif Karin Ağrilarim.ama Bugün Yok.dün Ateşim36,8 Di Bugün 37 Derece Sence Hamilemiyim Inşallah Hamileyimdir

Balsın inşallah gebesindir canım.Ama strestende kaynaklana biliyor reglinin geç olması durumu..mide yanması olayına hiç rast gelmedşm ben..bak yarin pazartesi canım.sabah kalk hemen bir eczaneden test al bakalım ne çıkıcak canım..silik falan çıkarsada 4,5gün daha bekle bir daha al yap yada kan ver değerlerine bir bak cnaım..İnşallah gebesindir canım benim..

X