Erken yumurta çatlaması

Nuryzc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2019
100
39
45
selam kızlar . Bu ay 4 yumurta görüldü sevindik . 3 tanesi büyüdü. Yumurta toplamaya hazirlaniyorduk . Erken catlamasinlar diye 2 günlük igne verdi doktorum. Bugün kontrol vardı
bi gittik erkenden çatlamışlar. 12 milimdi 9 milim olmuşlar. Erken neden çatladılar acaba bilgisi olan varmı. Iptal oldu bidahaki adete kaldı

Alıntı

Merhabalar bende de öyle oldu tedavilerin iptal oldu.Yumurta rezerv azlığı ve kalite düşüklüğünden olabiliyor açıklaması yapıldı..Daha sonraki tedavimde erken çatlamadi,iki tane yumurta alindi fakat biri kalitesiz çıktı diğeri ise anormal dollendi.

selam kızlar . Bu ay 4 yumurta görüldü sevindik . 3 tanesi büyüdü. Yumurta toplamaya hazirlaniyorduk . Erken catlamasinlar diye 2 günlük igne verdi doktorum. Bugün kontrol vardı
bi gittik erkenden çatlamışlar. 12 milimdi 9 milim olmuşlar. Erken neden çatladılar acaba bilgisi olan varmı. Iptal oldu bidahaki adete kaldı

Alıntı
Doktorun hatası senin degil yanlis tedavi

Doktorun hatası senin degil yanlis tedavi
ben coban cökerten oyu ve hayıt tohumu kullanıyorum 1 bucuk aydır . bugün öğrendim ki testosteron salgılıyormus coban cokerten otu ona bagladım en son bilemedim kafam karıstı iyice bengi

Ilacın dozu ve çatlamamasi ici verdiği

Ilacın dozu ve çatlamamasi ici verdiği ignenin günü hatali
30 mayıs adetimin 2. Ci günüydü.merionel fostimon başladık 30 mayısta 6 Günlük. 6 sında kontrole gittik fostimon merionel verdi 2 günlük daha. 2 tanede cetrotide catlamama ignesi . 6 sinda yaptık 7 sinde yaptık. 8 inde gittik çatlamış. Normalde catlamama ignesini adetin kaçıncı günü veriorlar

X