Gebeliğe Hazırlık Erken yumurtlama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Mavigokyuzu6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2020
361
425
Merhabalar. Bu ay adetimin 9. Günü yumurtlama görmüştüm. Aynı gün de çatlatma iğnesi vuruldum. Bugün adetin 26. Günü. Benim merak ettiğim yumurtlama erken olunca adet de erken mi sökülür acaba? İnternette okuduğum eğer gebelik yoksa yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunduğu ama ne derece doğru bilmiyorum.

Merhabalar. Bu ay adetimin 9. Günü yumurtlama görmüştüm. Aynı gün de çatlatma iğnesi vuruldum. Bugün adetin 26. Günü. Benim merak ettiğim yumurtlama erken olunca adet de erken mi sökülür acaba? İnternette okuduğum eğer gebelik yoksa yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunduğu ama ne derece doğru bilmiyorum.
Ben normal zamanda gelir diye düşünüyorum.
Hiç ovulasyon test yapmadım ama yıllardır adetim hep aynı döngüde gelirdi

Çatlama iğnesi sonrası en geç 18.gün adet gelir doktorum dediğine göre erken iğne vurulması yumurta çatlaması tabiki adeti de öne alır

Normalde en geç pazartesi adet olmam gerekiyor. Hiç gecikmedi bugüne kadar ama olmazsam salı gunu kan vereyim 🙈 5 gündür kasik ağrısı var ben adet gelecek diye düşünüyorum ama bakalım. Tek yumurtam vardı umarım kist oluşmamıştır
Hadi hadi yap bi test elinde varsa ovulasyon testide olur koyuluk varsa oradadır bebiş😍inşa vardır içime var gibi geliyor inşallah

Negatif derken nasıl negatif at bakalım hem suyu çok içmiş olabilirsin idrara geçmemiş olabilir

IMG_20210529_121717.jpg
Bu çıktı ama adete yakın silik de olsa ikinci çizgi oluyor. 2 saattir sıvı almıyorum. Gerçi ovulasyon testi negatif çıkıp gebe olanları da duydum ama bu aydan umutlu değilim malesef

X