Selülit Ersağ selülit kremi kullananlar

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

yunusya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2013
16
6
34
Merhabalar kızlar aranızda ersağ marka selülit kremi ve forma sokucu duş jeli kullanan faydasını gören var mı acaba
Gerçi daha önce sorsam daha iyi olacaktı
Çünkü dün sipariş verdim😂😂😂 zannediyorum yakın zamanda gelir
Fikirlerinizi, tecrübelerinizi merak ettim🤩

Merhabalar kızlar aranızda ersağ marka selülit kremi ve forma sokucu duş jeli kullanan faydasını gören var mı acaba
Gerçi daha önce sorsam daha iyi olacaktı
Çünkü dün sipariş verdim😂😂😂 zannediyorum yakın zamanda gelir
Fikirlerinizi, tecrübelerinizi merak ettim🤩
Butun bunlar işe yarasaydi bütün unluler güzellik merkezlerine gitmek yerine ersağ selulit kremini kullanirlardi.

Ben 7 yıl önce kullanmıştım ilk forma sokucu duş Jeli ve yine forma sokucu jeli 20 gün aralıksız kullandım bir hevesle sezaryan izim yok oldu ama selülit kremini kullanmadım 😉

Bu markayı iki kez duydum.. Leke kremini kullanıp çok memnun kalan var.. Hatta deterjan lafı falan varmış çol memnunlar.. Ama dediğiniz selülit kremini kullanıp memnun kalan hiç duymadım.. Ben hiçbirini kullanmadım ama bi ara leke kremi düşünmedim değil.. Sonra baktım lekem geçti almamıştım 😂

Bu markayı iki kez duydum.. Leke kremini kullanıp çok memnun kalan var.. Hatta deterjan lafı falan varmış çol memnunlar.. Ama dediğiniz selülit kremini kullanıp memnun kalan hiç duymadım.. Ben hiçbirini kullanmadım ama bi ara leke kremi düşünmedim değil.. Sonra baktım lekem geçti almamıştım 😂
Türk markası olması dikkatimi çekti benim de, hepimizin bildiği amway, farmasi gibi bir marka

Ben 7 yıl önce kullanmıştım ilk forma sokucu duş Jeli ve yine forma sokucu jeli 20 gün aralıksız kullandım bir hevesle sezaryan izim yok oldu ama selülit kremini kullanmadım 😉
Nasil kullandiniz tarif eder misiniz rica etsem? Gunde 1 kere mi 2 kere mi ?

Sabah ve akşam karın bolgeme sürdüm kuruyunca giyindim çatlaklarına ve ameliyat izim için kullandım ise yaradı sırf bu ürünleri indirimli almak için üye oldum pişman da olmadım
Losyonu sürdünüz o zaman dus jeli ile lifleyif sonra losyonu kullanmak gerektiğini okumustum sabah aksam yapmak zor geliyor bana

Bak şimdi kabak lifi ile güzelce dus jeli kullanarak liflen haftada iki kere yeter yani her gün banyo kapmak kışın zaten pek mümkün olmuyor ama jeli hergun sabah akşam iyice cildine yedir
Ben kışın kullanmıştım bu şekilde yapmıştım sonuç aldım inşallah sende sonuç alırsın 😉😍

Bak şimdi kabak lifi ile güzelce dus jeli kullanarak liflen haftada iki kere yeter yani her gün banyo kapmak kışın zaten pek mümkün olmuyor ama jeli hergun sabah akşam iyice cildine yedir
Ben kışın kullanmıştım bu şekilde yapmıştım sonuç aldım inşallah sende sonuç alırsın 😉😍
Jelden kastim losyon😍

Teşekkürler bu eekilde deneyebilirim

X