Erteleme alıskanlığımı yeniyorum

beans

...
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2012
1.125
1.740
Merhabalar,

Çok uzun zamandır erteleme alışkanlığına,hastalığına sahibim bu alışkanlığımdan kurtulmak istiyorum.Bu alışkanlığı edinmem için 90 gune ihtiyacim var.Burasi benim günlüğüm, neleri ertelemeyip ertelemediğimi yazicam.Benimle birlikte ayni alışkanlığa sahip olanlar ve kurtulmak isteyenlerde bana eşlik edebilir.

İkindi ezanından sonra ismi azam dualarını yaptim.
1000 ya latif cektim 10 salavati fatih okudum kalan 90'ını daha sonra okucam saat 10 gibi yapmayi dusunuyorum.

Salavati fatihi tamamladım.
Yunus a.s zikrini de yaptim.
Salati mecule okudum.
Ekşi sözlüğe 10 enrty girdim.

Ben de salatı mecule okudum.umarım erteleme alışkanlığınızı yenmişsinizdir. Forumda baktım geçmişte grup halinde salatı mecule okunmuş. Benim de bir dileğim var, birbirimize salatı mecule okuyalım mı ? Kimin duası kabul olur Allah bilir :)
Salavati fatihi tamamladım.
Yunus a.s zikrini de yaptim.
Salati mecule okudum.
Ekşi sözlüğe 10 enrty girdim.

Merhabalar,

Çok uzun zamandır erteleme alışkanlığına,hastalığına sahibim bu alışkanlığımdan kurtulmak istiyorum.Bu alışkanlığı edinmem için 90 gune ihtiyacim var.Burasi benim günlüğüm, neleri ertelemeyip ertelemediğimi yazicam.Benimle birlikte ayni alışkanlığa sahip olanlar ve kurtulmak isteyenlerde bana eşlik edebilir.
Bunu bir ben yenemiyorum

Merhabalar. konuyu hortlatmak gibi olacak ama . Aşırı erteleyen biriyim ve birlikte bunu yenmek isterim. yardımcı olacak ya da benimle yola çıkmak isteyen var mı?

Bnde sadece kendimi sanıyordum sizlerde varmissiniz. Kimse ben kadar olamaz ya bn öyle böyle değil herşeyi erteliyorum. Edinmek istediğim rutin olmasını sağlamaya çalısiyorum yok olmuyo varmı bi oneriniz

X