Ertesi gün hapı gecikme yapar mı

fmlstnsj

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
105
5
25
Kızlar merhaba 27 Nisan korunmalı ilişkiye girdim fakat erkek arkadaşımın çıkarken prezervatifi içimde kaldığını fark edip hemen çıkarım doğurganlığımın en yüksek olan günündeydim sonrasında 2 saat içinde ertesi gün kullandım 16 Mayıs regl tarihim fakat ben hala regl olamadım 6. Gün bugün hala olamıyorum kasıklarımda ağrı var 3-4 tane test yaptım negatif hamile olabilir miyim ne olur bilen biri yardım etsin

Çok teşekkür ederim test yaptım fakat hepsi negatif korkuyorum kan tahliline gitsem kesin sonuç verir mi 10.günde gidersem eğer

İçiniz rahat olsun diye isterseniz kan testi verebilirsiniz ama o da sisteme işliyor bilginiz olsun

İçiniz rahat olsun diye isterseniz kan testi verebilirsiniz ama o da sisteme işliyor bilginiz olsun
Sanırım özel hastane ve poliklinikler sisteme girmiyor kan tahlilinde kesin sonuç çıkar mı yoksa erken mi biraz daha beklemeli miyim ama stresten artık bir dakika bin yıl hibi geliyor günde 2 kere test yapıp içimi rahatlatmaya çalışıyorum öyle şeyler okudum ki biri diyor hamilesin biri diyor kanda çıkmayabilir ne yapacağımı bilmiyorum hap korumaz vs

Gecikme ve düzensizlik yapıp sizi iyice strese sokacaktır bu anlamda.
Evet kesinlikle strese sokuyor sürekli tuvalarge gidip regl oldum mı diye bakıyorum fakat kasıklarımda ağrılar var 3-4 gündür sanki olucam olamıyorum gibi bir ağrı bazıları gebelik ağırmış vs diyor iyice korkuyorum bazıları haptan sonra gecikme olmamış bazılarında ise olmuş testlerimin hepsi negatif stres bu kadar etkiler mi yaaa😭

Sanırım özel hastane ve poliklinikler sisteme girmiyor kan tahlilinde kesin sonuç çıkar mı yoksa erken mi biraz daha beklemeli miyim ama stresten artık bir dakika bin yıl hibi geliyor günde 2 kere test yapıp içimi rahatlatmaya çalışıyorum öyle şeyler okudum ki biri diyor hamilesin biri diyor kanda çıkmayabilir ne yapacağımı bilmiyorum hap korumaz vs
Hepsi enabız sistemine işliyor, gebelik pozitif olursa çünkü direkt sağlık ocağındaki ebenize/hemşirenize bilgi gidiyor kayıtlı hasta diye.

Psikolojik olduğunu ve hap kaynaklı olduğunu düşünüyorum sizin

Yaaa bu durumu bilmiyordum teşekkür ederim umarım dediğiniz gibidir psikolojik ve haptan dolayı gecikmedir yine de kan tahlilinde kesin sonuç alabilir miyim en erken ne zaman yaptırırsam sonuç verir peki

Evet kesinlikle strese sokuyor sürekli tuvalarge gidip regl oldum mı diye bakıyorum fakat kasıklarımda ağrılar var 3-4 gündür sanki olucam olamıyorum gibi bir ağrı bazıları gebelik ağırmış vs diyor iyice korkuyorum bazıları haptan sonra gecikme olmamış bazılarında ise olmuş testlerimin hepsi negatif stres bu kadar etkiler mi yaaa😭
Hap ve stres etkiliyor malesef. Gebelik oluşmamıştır bence ağrılarınız da var geç olur ama olur kanamanız.

Ayyy umarım olurum stres yapmadan duramıyorum çünkü o kadar şey okudum ki daha da stres olmaya başladım kanda kesi. Çıkar mı artık onda bile tereddüt etmeye başladım umarım olurum :KK43:

Ayyy umarım olurum stres yapmadan duramıyorum çünkü o kadar şey okudum ki daha da stres olmaya başladım kanda kesi. Çıkar mı artık onda bile tereddüt etmeye başladım umarım olurum :KK43:
Kanda kesin çıkar. Siz biraz salmaya çalışın kendinizi biraz yürüyüş spor falan yapın rahatlayın o da gelir siz rahatlayınca. Herkesin deneyimi de ayrı okuyup iyice bunaltmayın kendinizi.

Yine de kan verin bence benim ablam ertesi gün hapıyla hamile kalanlardan. Eşiyle çok yeni evlilerdi o sebeple istemiyorlardı ancak yine de hamile kaldı. O yüzden evlendiğimden beri doğum kontrol kullanıyorum her gün aynı saatte alarmım var. Ertesi gün haplarına asla güvenmem.

Ayyy gerçekten mi 5 testim de negatif ama cumartesi günü yine kana gidicem umarım haptan dolayı gecikmiştir

Yine de kan verin bence benim ablam ertesi gün hapıyla hamile kalanlardan. Eşiyle çok yeni evlilerdi o sebeple istemiyorlardı ancak yine de hamile kaldı. O yüzden evlendiğimden beri doğum kontrol kullanıyorum her gün aynı saatte alarmım var. Ertesi gün haplarına asla güvenmem.
Bir de ne zaman kullandı ertesi gün hapını normal kan testi vermeden diğer testlerde pozitif çıkmış mıydı

Bir de ne zaman kullandı ertesi gün hapını normal kan testi vermeden diğer testlerde pozitif çıkmış mıydı
Tek mesajda hepsini sorabilirsin. İlişkiden bir saat iki saat sonra almış ortalama ama hiç beklemediği için regli gecikene kadar tekrar üstüne düşmemiş Regli 3 gün geciktikten sonra direkt kan vermeye gitmiştik birlikte ekstra testle uğraşmadı diye biliyorum. Kanda çıkmıştı şu an 2 yaşında dünyalar tatlısı bir yeğenim var. İlişki ile regl arasında ki süreyi vs bilmiyorum ancak testlerde de bazen hata olabiliyormuş çok merak ediyorsanız bence kan verip kurtulun.

X