Ertesi gün hapı sonrası 1 hafta adet gecikmesi

xflaneo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
33
10
34
Kızlar merhaba. Bir önceki adetim bittikten 1 gun sonra (sürtünme ile yaşanan bir birliktelik, boşalma olduysa da o tarafa geldi şüphesi yüzünden kullandım hapı) ertesi gün hapı kullanmak durumunda kaldım. 3-4 gün sonra ara bir kanamam oldu. Hapdan sonra yine böyle bir olay yaşadım. Tam beklenen adete 10 gün kala yaşandı. fakat bu sefer hap kullanmadım, bir ayda 2 kez kullanmayım diye. Buna rağmen adetimin takvim uygulamasına göre 7 temmuzda gelmesi gerekiyordu ama 6 gün oldu hala gelmedi. Herhangi bir ağrım sancım vs yok. En sonki ilişkiden 10 gün sonra, adetimin gecikmesinden 4 gün sonra test yaptım negatif çıktı. İçmediğim adet söktürücü bitki çayı kalmadı. Masaj vs hepsini yaptım. Sancım bile yok maalesef. Ne yapmalıyım, adet söktürücü ilaçlar varmış doktora gidip bunlardan mı almalıyım, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba. Bir önceki adetim bittikten 1 gun sonra (sürtünme ile yaşanan bir birliktelik, boşalma olduysa da o tarafa geldi şüphesi yüzünden kullandım hapı) ertesi gün hapı kullanmak durumunda kaldım. 3-4 gün sonra ara bir kanamam oldu. Hapdan sonra yine böyle bir olay yaşadım. Tam beklenen adete 10 gün kala yaşandı.adetimin takvim uygulamasına göre 7 temmuzda gelmesi gerekiyordu ama 6 gün oldu hala gelmedi. Herhangi bir ağrım sancım vs yok. En sonki ilişkiden 10 gün sonra, adetimin gecikmesinden 4 gün sonra test yaptım negatif çıktı. İçmediğim adet söktürücü bitki çayı kalmadı. Masaj vs hepsini yaptım. Sancım bile yok maalesef. Ne yapmalıyım, adet söktürücü ilaçlar varmış doktora gidip bunlardan mı almalıyım, şimdiden teşekkür ederim.
Ben 2 ay adet olmamıştım. Hormonlar etkiliyor düzeni başka ilac içmeyin bence

Kızlar, adet oldum dün. ama yakın bir arkadaşımın adet oldum dedikten sonra söylediği bir itiraftan bahsedicem. anonim oldugum icin rahatca anlatabiliyorum. amacım sadece sizleri de uyarmak. kendisi boşanmış bir kadın, okurken tanıştığı biriyle BAKİRE İKEN sevişerek ve vajina girişine boşalma sonucunda hamile kaldığını anlattı. Neden erkenden evlendin sorumuza gerçek cevabı anlattı yani." Sana korkma dedim ama ben o haltı yiyerek hamile kaldığım 3 ay sonra öğrendim " dedi. hala şoktayım. şükrettim bu sefer başıma bişey gelmediğine, ama bundan sonra çok çok çok dikkat edeceğim. soğudum desem yeridir. sizlerin de bilgisi olsun, arkadaşım maalesef böyle bir olayı birebir yaşamış. detayları da var ama girmeyeceğim, çok acı bir süreç yaşamış. nolur aklınızda olsun. mesaj atan, destek olan herkese teşekkür ederim..

Kızlar, adet oldum dün. ama yakın bir arkadaşımın adet oldum dedikten sonra söylediği bir itiraftan bahsedicem. anonim oldugum icin rahatca anlatabiliyorum. amacım sadece sizleri de uyarmak. kendisi boşanmış bir kadın, okurken tanıştığı biriyle BAKİRE İKEN sevişerek ve vajina girişine boşalma sonucunda hamile kaldığını anlattı. Neden erkenden evlendin sorumuza gerçek cevabı anlattı yani." Sana korkma dedim ama ben o haltı yiyerek hamile kaldığım 3 ay sonra öğrendim " dedi. hala şoktayım. şükrettim bu sefer başıma bişey gelmediğine, ama bundan sonra çok çok çok dikkat edeceğim. soğudum desem yeridir. sizlerin de bilgisi olsun, arkadaşım maalesef böyle bir olayı birebir yaşamış. detayları da var ama girmeyeceğim, çok acı bir süreç yaşamış. nolur aklınızda olsun. mesaj atan, destek olan herkese teşekkür ederim..
Hap kullanmış mı o ilişkide?

X