Ertesi gün hapı ve regli gecikmei

sebahat1997

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2023
8
0
27
27 Martta sevgilimle birlikte olduk. İçime boşaldı. İlişkide 1-2 saat sonra Ertes 72 ertesi gün hapı aldım. 9 Nisanda Regli olmam gerekirken hala olamadım. Kasıklarımda ve yumurtularımda 1 haftadır ağrı var göğüslerimde şiş hamilemiyimdir. Reglim geciktiktikten sonra şöyle pembemsi bir akıntı geldi çok tedirginim lütfen başına gelen varsa beni bir aydınlatır mı

Eklentiler

• FBF63DAB-889A-43C7-8F79-432EF8A7746A.jpeg
    FBF63DAB-889A-43C7-8F79-432EF8A7746A.jpeg
    66,6 KB · Görüntüleme: 153
27 Martta sevgilimle birlikte olduk. İçime boşaldı. İlişkide 1-2 saat sonra Ertes 72 ertesi gün hapı aldım. 9 Nisanda Regli olmam gerekirken hala olamadım. Kasıklarımda ve yumurtularımda 1 haftadır ağrı var göğüslerimde şiş hamilemiyimdir. Reglim geciktiktikten sonra şöyle pembemsi bir akıntı geldi çok tedirginim lütfen başına gelen varsa beni bir aydınlatır mı
Regl baya gecikmiş gebelik testi yapın çıkar zaten varsa

Merhaba benimde ilişkim sonrasında norvello kullanımım oldu ve bu süreçte yaklaşalık üç gün kadar kanama ve lekelenmem oldu şuan da da kasık ağrım çok fazla bir hafta olduğunda test yaptım ama negatifti şuan da bu ağrının sebebi nedir sizce ?

X