Ertesi gün hapı yan etkisi yardımmmm

ruhumuzdertli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
66
21
25
Merhaba,sizin tecrübelerinize ihtiyaçım var.
Ayın 7 ertesi gün hapı kullandım.tam 1 hafta sonra kanamam gerceklesti.bugün2.gün ve hala devam ediyor.adet kanaması olmadığı kesin . fakat yan etkilerini benı delirtti. Kanamam cok agrılı ve sancılı vajinamın girisine sancılar giriyor sanki idrar yolu enfeksiyonu olmusumda oyle bir sızı sizce normal mi ? ve bu kanama ne kadar süre devam ediyor ?

Ben bugune kadar cok ertesi gun hap kullandim evet yanlis ama kullanmak zorunda kaldim. Sadece bir kere basima ara kanama geldi. Leke şeklinde. Buyuk ihtimal şuan adetsiniz.
Bende ilk defa kullanmak zorunda kaldım.
Regli olduğumu düsünmüyorum amaa sanki hic bitmicekmiş gibi geliyor.bugün 3.gün ara kanamanın

Bende ilk defa kullanmak zorunda kaldım.
Regli olduğumu düsünmüyorum amaa sanki hic bitmicekmiş gibi geliyor.bugün 3.gün ara kanamanın
Ara kanama ped doldurmuyor. Bana sadece pembe leke gelmisti. Ben bunun hapin ise yaradigini, aslinda hamile kaldigimizi ve o lekeyle hamileligin sonlandıgini soylemislerdi ama oyle degilmis. Sonra ki hap kullanimlarimda hic ara kanama yasamadim adet oldum şak diye

Ara kanama ped doldurmuyor. Bana sadece pembe leke gelmisti. Ben bunun hapin ise yaradigini, aslinda hamile kaldigimizi ve o lekeyle hamileligin sonlandıgini soylemislerdi ama oyle degilmis. Sonra ki hap kullanimlarimda hic ara kanama yasamadim adet oldum şak diye
Benim şuan 4 gün gecikti acıkcası ara kanama tarihimi baz alıyorum yanlıs mı yapıyorum bilmiyorum ama

Benim şuan 4 gün gecikti acıkcası ara kanama tarihimi baz alıyorum yanlıs mı yapıyorum bilmiyorum ama
Senin hap sonrasi kanama dedigin sey adet olabilirmi. Erken getirebiliyor. Ben 20 sinde adet goruyorken uzun zaman sonra hap kullaaninca 11ine çekmişti. 11inde olduğum ay yine hap kullaninca 5ine cekmisti adetim

Benimde actigim konulari gorursen salakligimi anlarsin. Biz boşuna takiyoruz millet dalga gecmeye buraya adet oldum hamileymisim yaziyor. Ben o kadar takmistim ( sadece burdan okuduklarim yuzunden) ben hap atmama 2 kere adet gormeme ve 6 kere gebelik testi yapmama ragmen dusuncelerimi zor durdurdum

Bosuna telaslaniyoruz!!! Kolay kolay hamile kalinmiyor!!! İcin rahat etsin test yap. Ertesi gun hapi cok etkili bi ilac. Kullanip yine hamile olma olasiligimiz olsa bu hap leblebi gibi satilirmi sence?

Hamile kalan 2milyonda 1dir. Yerlesme kanamasi dedikleri şey bile nadir gorulen.
Ahh canımmm coook cook teşekkür ederimm cok rahatlattın benıı.
25 aralıkta adet oldum 7 de hap kullandım
13 de ara kanamam olduu
Dediğin gibi belki de adet oldum erkenden
Evet cok takıyoruzz haklısın ❤️❤️❤️❤️❤️

X