Ertesi gün hapı

Sevde ferda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2021
11
1
20
Merhaba benim bi sorum olacaktı. Ben korunmasız ilişki yaşadım erkek arkadaşımla ama istemedim o ben sarhoşken oda sarhoşken oldu daha sonra bana 72 saatte 1 saat kalasıya 3. Günün sonunda getirdi etkisi olurmu ilacın.
Ne kadar erken alınırsa o kadar çok etkisi oluyor ama bu tarz şeylerin hiçbir zaman garantisi olmuyor içine boşaldıysa hamile kalma olasılığın var yok diyemem en iyisi ilaç aldıktan 4 5 hafta içinde regl olmazsan test yapman. Ek olarak sen istemediğin halde 3 dakikalik zevki için sarhoşken seni kullanan erkek arkadaşınla olan ilişkini bence gözden geçirmelisin yanlış anlama lütfen ancak biz pek çok şeye karşımızdaki kişiyi çok sevdiğimiz için göz yumuyoruz lütfen böyle bir ilişki içindeysen kendine dikkat et. Umarım hamile değilsindir <3

Persona non grataa

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
335
116
Merhaba benim bi sorum olacaktı. Ben korunmasız ilişki yaşadım erkek arkadaşımla ama istemedim o ben sarhoşken oda sarhoşken oldu daha sonra bana 72 saatte 1 saat kalasıya 3. Günün sonunda getirdi etkisi olurmu ilacın.
Hangisi Ella mı

Saat ve günler geçtikçe ilacın etki oranı düşüyor ellanin beş güne kadar işe yaradığını dair yazısı var umarım işe yarar

kmblrrrr1

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2021
211
74
İçmeyin şu ertesi gün haplarını, doğum kontrol yöntemi değil. Ha prezervatifle korunuyorsundur bir şey olur yırtılır vs tamam hadi neyse, hiçbir önlem almadan hamile kalmaktan bu kadar korkuyorken ilişkiye giriyorsun, sonra da löp löp yut o hapları şeker gibi. Vücuduna ne yaptığının farkında mısın?

Hamile kalma ihtimalin çok düşük, ama çok ufak bir ihtimal kalabilirsin de. Ama dikkat et, o hapları öyle içmeye devam edersen, yarın öbür gün evlendiğinde buraya gelip çocuk olmuyor diye ağlarsın.
Bende o haptan kullandım haklısınız korunmak şart ama bence buraya gelip ağlamayın demek hakaret gibi durmuş. Ama tabi herkes için geçerli ben aylardır o hapın bedelini ödüyorum dikkat edin. Kullanmayın ben pişmanım siz de kullanmayın.

kmblrrrr1

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2021
211
74
Merhaba öncelikle umarım her şey dilediğin gibi olur. 72 saatte olur ama bir yumurta 24-48 saat arası döllendiği için %50 şans diyebiliriz. Adete kaç gün kala birlikteliğiniz oldu? Ben 46. Saat içtim üstüne 4 defa adet oldum bir sürü test yaptım hep negatif ama bedelini çok ağır ödüyor insan gerçekten. Acı içinde kalıyorsun aylarca. :/