Ertesi gunu hapi sonrasi kanama

gulayyy1

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
11
3
24
Kızlar tam 1 hafta önce ertes72 kullanmak zorunda kaldım. Dün kahverengi lekelenmem oldu bugün akşama kadar devam etti. Az önce daha koyu ve miktarida artan bi kanama olmuş. Acaba adetim mi one çekti. Daha 13 gün vardı adetime. Birde hamilelik ihtimali ortadan kalkmıştır böyle olunca. Küçük bebegim olduğu için korkuyorum ilişkinin üzerinden de 1 hafta gecti

Ertesi gün hapları bütün dengeyi alt üst ediyor. Her şey olmuş olabilir.
Ona kalmadan zamanında uygun korunma yöntemleri kullanmak çok daha sağlıklı. Bebeği emziriyor musunuz?

Ertesi gün hapları bütün dengeyi alt üst ediyor. Her şey olmuş olabilir.
Ona kalmadan zamanında uygun korunma yöntemleri kullanmak çok daha sağlıklı. Bebeği emziriyor musunuz?
Ya zaten korunuyorduk aslında kondom nası olduysa alttan sizdirma yapmış. İçimde kuşku olduğu için aldım hapi. Bebeğimi de emziriyorum sadece ilacı aldığım gün 8 saat emzirmedim

Ya zaten korunuyorduk aslında kondom nası olduysa alttan sizdirma yapmış. İçimde kuşku olduğu için aldım hapi. Bebeğimi de emziriyorum sadece ilacı aldığım gün 8 saat emzirmedim

Endişe etmeyin ertesi gün hapından dolayı böyle şeyler yaşayabilirsiniz . İçinize sinmezse bir doktora da görünün

Endişe etmeyin ertesi gün hapından dolayı böyle şeyler yaşayabilirsiniz . İçinize sinmezse bir doktora da görünün
İlişkinin üzerinden 1 hafta geçti olası bi gebelik varsa dahi kanda çıkmaz die 15 gün bekleyim diyordum. Gitsem cikar mi ki bi bilginiz varmi sizin

İlişkinin üzerinden 1 hafta geçti olası bi gebelik varsa dahi kanda çıkmaz die 15 gün bekleyim diyordum. Gitsem cikar mi ki bi bilginiz varmi sizin

1 haftada çıkmaz diyorlar evet. 15 gün ideal bir süre, olması gereken adet tarihiniz civarına denk gelir en doğrusu o zamanlar. Ama ertesi gün hapı hormonları o kadar bozuyor ki hamile olacağınızı hiç sanmam.

1 haftada çıkmaz diyorlar evet. 15 gün ideal bir süre, olması gereken adet tarihiniz civarına denk gelir en doğrusu o zamanlar. Ama ertesi gün hapı hormonları o kadar bozuyor ki hamile olacağınızı hiç sanmam.
Birdaha almak zorunda kalmam inşallah. Gerçekten de allak bullak ediyor. Maf ettiği gibi insanın içinden halen o şüphe de gitmiyor

X